Ekologiczny mural Lilou w ścisłym centrum Warszawy!

Aktualności

W sierpniu 2021 roku w ścisłym centrum Warszawy, przy prestiżowej ulicy Mokotowskiej, zaprezentowany został ekologiczny mural Lilou – marki personalizowanej biżuterii.

Wyjątkowe, wielkoformatowe malowidło ścienne o powierzchni ponad 133 m2, zostało zaprojektowane przez jedną z czołowych polskich ilustratorek Karolinę Pawelczyk, namalowane ręcznie przez grupę warszawskich artystów, a prace nad nim trwały ponad 100 godzin. Projekt doskonale wpisuje się w zabytkową tkankę miasta przyciągając uwagę okolicznych mieszkańców i turystów, a co najważniejsze, oczyszcza powietrze. Do jego namalowania została użyta farba antysmogowa, która może pochłaniać nawet połowę zawieszonych
w powietrzu tlenków azotu, dwutlenku siarki oraz szkodliwych pyłów. Tym samym mural przez pół roku będzie oczyszczać środowisko z zanieczyszczeń.

POLECAMY

Ilustracja przedstawiająca butik znajdujący się w tym samym budynku oraz kod QR ma za zadanie zachęcić odbiorców, aby weszli do świata marki Lilou.

Skanując kod telefonem można w szybki i wygodny sposób odwiedzić stronę Lilou.pl.

Za realizację wielkoformatowego muralu odpowiada Braughman Group Media, który  jest obecnie liderem wielkoformatowej reklamy zewnętrznej OOH i Digital OOH, posiadającym w swoim portfolio blisko 70 prestiżowych powierzchni muralowych w całym kraju, które można wzbogacić o liczne elementy niestandardowe, m.in. efekty świetlne, konstrukcje 3D lub farby ekologiczne.

Link do video:
 

Przypisy