Dołącz do czytelników
Brak wyników

E-Marketing Day - święto marketingu internetowego na Śląsku już 11 czerwca!

Artykuł | 30 maja 2016 |
0 421

POLECAMY

E-Marketing Day to wydarzenie, które zrzesza pasjonatów, inspiruje, a przede wszystkim dostarcza solidnej i merytorycznej wiedzy, przekazywanej przez  czołowych ekspertów z branży marketingu internetowego.

11 czerwca w katowickim Mieście Ogrodów odbędzie się konferencja, w której uczestniczyć będą osoby ze środowiska biznesowego, przedstawiciele instytucji, przedsiębiorstw, pracownicy korporacji, startupowcy i wszyscy, dla których marketing internetowy to pasja. Uczestnicy mają możliwość udziału w 11 praktycznych prelekcjach prowadzonych przez m.in. Michała Blaka (edrone), Michała Sadowskiego (Brand24), Rahima Blaka (Click Community), Konrada Traczyka (Hash.fm), Kamila Dziadkiewicza (Swimmo), Monikę Czaplicką (Wobuzz), Karolinę Chrostek (School of New Media) czy Adama Zbiejczuka (Influencer.cz).

- Internet jest narzędziem, które w odpowiednich rękach potrafi zdziałać cuda i przynieść szeroką gamę korzyści. Aby jednak w pełni wykorzystać jego możliwości potrzebne są odpowiednie kwalifikacje i umiejętności. Drogę do ich posiadania umożliwiają właśnie wydarzenia tego typu, podczas których można masowo inspirować, przekazywać wiedzę i zachęcać do dalszego rozwoju – mówi Dawid Pacha, organizator E-Marketing Day i założyciel Sc...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy