Dołącz do czytelników
Brak wyników

Dziś nowy plik TEN by Fotolia: Eric Pare i Mike Campau

Artykuł | 10 marca 2014 |
96
Fotolia przedstawia pierwszy międzynarodowy artystyczny duet trzeciego sezonu Kolekcji TEN by Fotolia. Plik .PSD z ich pracą pt. „Creating her own future” będzie dostępny do pobrania za darmo w ciągu 24 godzin w dniu 10 marca na stronie www.tenbyfotolia.com
 
Dwóch artystów, dwa różne zestawy umiejętności, jedna kreacja – taka idea przyświeca trzeciemu sezonowi Kolekcji TEN. Po udanym drugim sezonie (z ponad 300 000 pobrań w pierwszych 24h i 1 mln odwiedzających) najnowsza odsłona tej kreatywnej i edukacyjnej kampanii będzie mieć zupełnie nowy kształt. Wybrani artyści będą podzieleni na pięć par – jeden fotograf i jeden artysta cyfrowy, każdy z nich o międzynarodowym uznaniu. Razem stworzą oryginalne dzieło sztuki, które ilustruje ich wizję przyszłości. Pierwszy duet złożony z fotografa Erica Paré z Quebecu i projektanta Mike’a Campeau z Michigan zaprezentuje efekt wspólnej pracy, projekt „Creating her own future”, który będzie dostępny za darmo przez 24h w poniedziałek 10 marca na www.tenbyfotolia.com.
 
Eric Paré, fotograf światła, wnosi nowe techniki do projektowania
 
Pochodzący z Montrealu, fotograf Eric Paré jest doskonale znaną postacią w odniesieniu do takich technik jak light-painting, bullet time i fotografia stop-motion. Eric jest autorem dokumentalnego filmu pt. „Lightspin”, w którym je ilustruje wykorzystując w tym celu współczesnych tancerzy.
Pomimo swojego minimalistycznego podejścia, światło jest kluczem do jego pracy, i centralnym punktem wszystkich jego dzieł. – Jestem pod wpływem mojego środowiska. Wszystko jest tam, ja nie muszę nic wymyślać. Jestem bardzo wrażliwy na refleksy światła na skórze ludzi. Uwielbiam patrzeć jak zmienia się światło, gdy przechodzą pod latarniami, lub po prostu obserwować ich jak odwracają twarz do słońca. Staram się wydobyć z nich to co najlepsze, poprzez różne kształty utworzone przez światło. Pytan...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów.

Masz już prenumeratę? Zaloguj się, aby przeczytać artykuł.
Zaloguj się
Nie masz jeszcze prenumeraty? Nic straconego! Dołącz do grona stałych Czytelników już dziś i miej pewność, że żadne treści już Cię nie ominą.
Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy