Docdata wyróżniona w konkursie Ekomersy

Aktualności
Jury doceniło Docdatę w tegorocznym konkursie Ekomersy i przyznało jej II miejsce w kategorii „firma wspierająca międzynarodową ekspansję e-sklepów”.

Jury doceniło Docdatę w tegorocznym konkursie Ekomersy i przyznało jej II miejsce w kategorii „firma wspierająca międzynarodową ekspansję e-sklepów”.

POLECAMY

Ekomersy to wyróżnienia dla produktów, usług i osób przyczyniających się do rozwoju handlu internetowego w Polsce. Zakończona rywalizacja to już czwarta edycja konkursu organizowanego przez Fundację Polak 2.0, jednak działająca od dwóch lat w Polsce Docdata uczestniczyła w plebiscycie po raz pierwszy.

Spośród firm ubiegających się o nominację w tej kategorii do finału udało się dostać czterem, które zdobyły najwyższą ilość głosów w internetowym plebiscycie. W kolejnym etapie decyzję podejmowało Jury złożone z ekspertów branży e-commerce. Docdacie przyznano wysokie, II miejsce.

Firma dziękuje członkom Jury za docenienie jej wysiłków i osiągnięć. Przede wszystkim jednak dziękujemy naszym pracownikom, bez których taki wynik nie byłby możliwy.

Nagrody przyznano w dwunastu kategoriach. Ogłoszenie wyników miało miejsce 14 października 2015 roku na uroczystej gali towarzyszącej IX edycji Targów eHandlu. Więcej informacji: //ekomersy.pl/

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

O firmie Docdata:

Docdata jest prężnie się rozwijającym i wiodącym w Europie przedsiębiorstwem oferującym kompleksową obsługę procesów logistycznych dla branży e-commerce. Świadcząc usługi fulfilment oraz międzynarodowej obsługi zwrotów wspieramy wiele marek prowadzących sprzedaż internetową i wielokanałową. Z centrów operacyjnych w Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Polsce, Szwajcarii, Hiszpanii, Francji i we Włoszech Docdata działa na terenie całej Europy. Każdego dnia dla nas...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy