Dołącz do czytelników
Brak wyników

Do mediowy Infinity Media z oddziałem w Dubaju

Artykuł | 7 lipca 2015 |
0 410
Dom mediowy Infinity Media rozszerza działania międzynarodowe w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Nowo powstała placówka w Dubaju ma na celu komunikację, promocję mediowo-reklamową oraz PR-ową polskich i zagranicznych firm oraz ich ekspansję w regionie Bliskiego Wschodu. Dyrektorem Zarządzającym i Partnerem Infinity Media Middle East FZ LLC został Maciej Białko. Placówka w Dubaju ma zapełnić rynkową lukę i stworzyć polskim przedsiębiorcom możliwość reprezentacji, wejścia na nowe rynki regionu Zatoki oraz zdobycie kontaktów biznesowych. Infinity Media w Dubaju wspiera polskich przedsiębiorców w zakresie konsultingu biznesowego i strategicznego, kojarzenia partnerów handlowych, organizacji spotkań b2b, misji handlowych oraz budowania świadomości istnienia firmy w oczach lokalnych klientów. Drugim obszarem działań są usługi marketingowe, PR-owe oraz kampanie reklamowe.
Dom mediowy Infinity Media rozszerza działania międzynarodowe w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Nowo powstała placówka w Dubaju ma na celu komunikację, promocję mediowo-reklamową oraz PR-ową polskich i zagranicznych firm oraz ich ekspansję w regionie Bliskiego Wschodu. Dyrektorem Zarządzającym i Partnerem Infinity Media Middle East FZ LLC został Maciej Białko.

Placówka w Dubaju ma zapełnić rynkową lukę i stworzyć polskim przedsiębiorcom możliwość reprezentacji, wejścia na nowe rynki regionu Zatoki oraz zdobycie kontaktów biznesowych. Infinity Media w Dubaju wspiera polskich przedsiębiorców w zakresie konsultingu biznesowego i strategicznego, kojarzenia partnerów handlowych, organizacji spotkań b2b, misji handlowych oraz budowania świadomości istnienia firmy w oczach lokalnych klientów. Drugim obszarem działań są usługi marketingowe, PR-owe oraz kampanie reklamowe.

POLECAMY

„Region Zatoki otwiera przed Polską cały wachlarz możliwości w zakresie eksportu produktów i usług, jak i rozwijania oddziałów firm polskich. Możliwości te nie były dotychczas wykorzystywane z uwagi na brak podmiotu, który mógłby stanowić wielopłaszczyznową platformę pomagającą firmom wejść na tutejszy rynek i zaistnieć na nim. Ze względu na strategiczne położenie oraz dogodne dla handlu liberalne prawo Dubaj stał się dla wielu firm idealną bazą do rozwoju kontaktów handlowych na rynkach Bliskiego Wschodu, Azji, wschodniej Afryki, a także na obszarach śródziemnomorskich. Istotną przeszkodą w działaniu na rynkach Bliskiego Wschodu dla wielu firm jest bariera kulturowa i językowa, dlatego nasze działania są ukierunkowane na pokonywanie tych barier w imieniu naszych Klientów” – tłumac...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy