Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

17 października 2017

Do Klubu Life Style drogerii Super-Pharm zapiszemy się z poziomu terminala płatniczego

0 472
Warszawa, październik, 2017 – Sieć drogerii Super-Pharm wystartowała z projektem prowadzonym wspólnie z ZenCard – narzędziem do marketingu transakcyjnego i budowania lojalności w handlu. Klienci drogerii, którzy będą chcieli przystąpić do Klubu LifeStyle, będą mogli zapisać się do programu bezpośrednio z poziomu terminala płatniczego.To kolejna współpraca ZenCard,od czasu przejęcia tej firmy przez PKO Bank Polski w styczniu br.,z ogólnopolską siecią handlową inastępny innowacyjny projekt drogerii Super-Pharmpo sukcesie wdrożenia kanału sprzedaży online.

ZenCard to technologia marketingu transakcyjnego dla sieci handlowych, sklepów i punktów usługowych, która dajem.in. możliwośćcyfrowego zapisywania się do programów lojalnościowychz wykorzystaniem terminala płatniczego. To unikalne narzędzie zapewni klientom drogerii Super-Pharm komfortową i szybką rejestrację doKlubuLifeStyle.Pilotaż tego rozwiązania zostanie uruchomiony wkrótce w dwóchz kilkunastu placówek w Warszawie.Po fazie testowej, planowane jest wdrożenie rozwiązaniaw pozostałych drogeriach w Polsce. Obecnie drogerie Super-Pharm działająw największych miastach Polski i obejmująłącznie 74 placówki.

POLECAMY

Klub LifeStyle to program lojalnościowy stworzony dla Klientów drogerii Super-Pharm, dzięki któremu jego członkowie mają dostęp do specjalnie dla nich przygotowywanych ofert i spersonalizowanych kuponów. Obecnie należy do niegojuż 1,6 mln uczestników– mówi Witold Lelental, dyrektor finansowyi członek zarządu Super-Pharm Poland Sp. z o.o.– Współpraca z ZenCard pomoże nam zoptymalizować nasze działania wychodzące naprzeciw oczekiwaniom profesjonalnej ob...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy