Cztery miasta, pięć prelekcji, wiele dróg do sukcesu w e-commerce. Rusza "E-commerce breakfast" pod patronatem Online Marketing Polska

Aktualności
Już 13 maja odbędzie się pierwsza edycja „E-commerce breakfast” – cyklu spotkań organizowanego w czterech polskich miastach: Sopocie, Wrocławiu, Poznaniu oraz Katowicach.

Już 13 maja odbędzie się pierwsza edycja „E-commerce breakfast” – cyklu spotkań organizowanego w czterech polskich miastach: Sopocie, Wrocławiu, Poznaniu oraz Katowicach.

POLECAMY

Wydarzenie ma na celu wymianę doświadczenia i wiedzy z ekspertami z zakresu
e-mail i omnichannel marketingu, kwestii prawnych dla branży e-commerce, logistyki, strategii marketingu internetowego oraz customer experience.

Inicjatywa ma dostarczyć uczestnikom dużą dawkę praktycznej wiedzy o tym, jak dostosować swój biznes do dynamicznie rozwijającego się rynku handlu elektronicznego. Prelegenci podzielą się ekspercką wiedzą przedstawiając najciekawsze case studies z branży. Wykorzystanie opinii klientów do rozwoju biznesu, sprzedaż dzięki Google czy e-commerce okiem prawnika to główne tematy, które zostaną poruszone w trakcie spotkań.

Organizatorami cyklu spotkań dla praktyków sprzedaży w internecie, są firmy optivo, DHL Parcel, Bluerank, opiniac.com oraz Kancelaria Radców Prawnych Lubasz i Wspólnicy.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Izba Gospodarki Elektronicznej
E-commerce Polska oraz IAB Polska,
a patronat medialny sprawuje Online Marketing Polska, Portal Prawa IT, Portal ODO, Interaktywnie.com, AdMonkey oraz Klinika e-commerce.

Najbliższa edycja odbędzie się już 13. maja w Sopocie. Więcej informacji
o wydarzeniu można znaleźć pod adresem
//ecommercebreakfast.pl/

 

O optivo                   

 

optivo należy do  grona europejskich specjalistów z branży e-mail marketingu i wielokanałowości.
Ze 150 pracownikami w berlińskiej centrali i biurach w Warszawie, Amsterdamie i Istambule, firma uznawana jest w branży za technologicznego lidera i wyznacznika trendów. optivo dostarcza usługi wielokanałowe
i rozwiąza...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy