Czarny Piątek: Zalando przygotuje specjalne zniżki

Aktualności
Sezon jesienno-zimowy i wydarzenia, takie jak Czarny Piątek czy okres świąteczny, sprawiają, że ostatni kwartał roku jest dla konsumentów szczególnie ekscytujący. Świąteczna gorączka, szał zakupów i wyprzedaży, typowy w tym okresie dla galerii handlowych, jest odczuwalny również w świecie sprzedaży internetowej. Popularność zakupów online stale rośnie, co widać na przykładzie Zalando, które w trzecim kwartale 2017 roku zanotowało ponad 22 miliony aktywnych klientów.

Czarny Piątek szybko stał się ważną datą w kalendarzach wielu fanów mody, dlatego to wydarzenie stanowi także integralną część wszystkich naszych przedświątecznych działań. W piątek 24 listopada chcemy zapewnić naszym klientom dostęp do zróżnicowanego asortymentu ubrań, dodatków i akcesoriów w szerokim zakresie cenowym, dzięki czemu każdy znajdzie w ofercie coś dla siebie – mówi Delphine Mousseau, VP Markets w Zalando.

POLECAMY

Zalando, wiodąca platforma modowa w Europie, zapewnia dostęp do szerokiego asortymentu odzieżowego, każdego sezonu oferując 95% nowych produktów i dziennie udostępniając aż 860 towarów. Wraz z międzynarodowymi markami tworzy wysoce spersonalizowaną usługę, zarówno dla prawdziwych fashionistów, jak i dla osób, które sporadycznie poszukują inspiracji modowych.

Dla polskich klientów przygotowaliśmy 20% zniżki na szeroki wybór ubrań, butów i akcesoriów, która będzie obowiązywać nawet dla przecenionego asortymentu. Ponadto, już od poniedziałku, rozpoczniemy sprzed...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy