Colonnade wspiera dzieci w ramachAkcji „Gwiazdor”

Aktualności
Trwa szesnasta już edycja Akcji „Gwiazdor”, której celem jest ufundowanie bożonarodzeniowych prezentównajbardziej potrzebującym dzieciom. Z roku na rok kampania cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród darczyńców, którzy chętnie włączają się w pomoc.

Colonnade Insurance S.A. Oddział w Polsce (dawniej AIG) w wydarzeniu uczestniczy siódmy raz, jako Centrum Dowodzenia akcją. W te święta, za pośrednictwem Centrum Dowodzenia i dzięki zaangażowaniu wielu firm z rynku ubezpieczeniowego i pozaubezpieczeniowego, a także ich przyjaciół oraz rodzin, prezenty otrzyma aż 2750 dzieci!

POLECAMY

Pomysł na „Gwiazdora” narodził się w Poznaniu. W 2001 roku Akcja rozpoczęła się od pomocy kilkunastu dzieciom z jednego ośrodka - aktualnie „Gwiazdor” pomaga tysiącom podopiecznych.

Colonnade i nasze Centrum Dowodzenia współpracuje głównie z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci (TPD), które wskazuje nam najbardziej potrzebujące dzieci w Polsce. Pomocą obejmujemy także kilka ośrodków pomocy dla dzieci poza TPD. Cieszymy się, że co roku liczba obradowanych rośnie. W te święta prezenty otrzyma aż 1000 dzieci więcej niż rok temu.

Koordynuję tę akcję 7 rok i co roku jej finał jest dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Ludzie chcą pomagać, nawet tego bardzo potrzebują, tylko trzeba dać impuls, a potem ten impuls idzie jak lawina! Mam nawet wrażenie, że przygotowywanie paczek daje Gwiazdorom dużo większą radość niż obdarowywanym dzieciom.

-  mówi Izabela Król, koordynator Akcji w Colonnade

#  #  #

O Colonnade Insurance S.A.

Colonnade Insurance S.A. należy do kanadyjskiej grupy Fairfax Financial Holdings Ltd., jednego ze św...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy