Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

13 października 2017

Cloud Technologies laureatem rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe

0 383
Cloud Technologies zajęła 9. miejsce w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe, w głównej kategorii „Fast 50” osiągając wzrost o 1558%.W zestawieniu polskich spółek, których w tegorocznym rankingu znalazło się 19, Cloud Technologies zajęła trzecie miejsce. W tym roku do rankingu zgłosiło się ponad 300 firm z Europy Centralnej.

Podobnie jak w poprzednich latach tegoroczny główny ranking Technology Fast 50 zdominowały firmy z branży IT, w tym tworzące aplikacje mobilne i UX-design, budujące platformy e-commerce, rozwiązania do automatyzacji procesów marketingowych czy systemy w obszarze Data Science, Big Data, Internet of Things bazujące na chmurze obliczeniowej. Stanowią one aż 78 proc. wszystkich spółek, które znalazły się w zestawieniu (rok wcześniej 74 proc.). W rankingu znalazły się również innowacyjne spółki specjalizujące się w tworzeniu rozwiązań światłowodowych, rozpoznawania głosu, radiologii cyfrowej, platform fin-techowych czy precyzyjnych instrumentów pomiarowych dla kosmonautyk.

POLECAMY

9. miejsce wśród wszystkich podmiotów biorących udział w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe i 3. wśród tych podchodzących z Polski przypadło Cloud Technologies, która zajmuje pozycję rodzimego lidera Big Data marketingu. Założona i prowadzona przez Piotra Prajsnara spółka stworzyła jedną z największych na świecie hurtowni danych o zachowaniach i preferencjach internautów, która przetwarza już ponad 9 mld anonimowych profili internautów.W zeszłym roku spółka wprowadziła na rynek UnBlocka, innowacyjne rozwiązanie technologiczne dedykowane wydawcom i reklamodawcom. Umożliwia ono emitowanie reklam internetowych osobom, które posiadają oprogramowanie przeznaczone do ich blokowania. Formaty reklamowe wyświetlane za pośrednictwem UnBlocka, jak również same kreacje są nieinwazyjne i przyjazne dla internautów, a dzięki targetowaniu z wykorzystaniem zaawansowanej analityki Big Data precyzyjnie trafiają do grupy docelowej.

- To dla mnie zaszczyt, że po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni w prestiżowym rankingu Deloitte oceniającym dynamikę wzrostu firm innowacyjnych technologicznie. Zajmując 9. miejsce w główn...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy