BrainJuice RED: Nowa agencja dedykowana deweloperom wchodzi na rynek

Aktualności
W ramach struktur grupy marketingowej BrainJuice Group powstała agencja marketingu internetowego specjalizująca się w obsłudze klientów z branży nieruchomości.
W ramach struktur grupy marketingowej BrainJuice Group powstała agencja marketingu internetowego specjalizująca się w obsłudze klientów z branży nieruchomości.

BrainJuice RED (www.brainjuicered.pl) to nowa digitalowa agencja marketingowa dedykowana potrzebom rynku deweloperskiego, która w myśl idei „one stop shop” oferuje deweloperom w jedynym miejscu pełen wachlarz profesjonalnych usług doradczych, komunikacyjnych, planowania mediów oraz wsparcia sprzedaży.

– Nazwa RED pochodzi od skrótu „Real Estate Digital”. Wskazuje jasno na naszą specjalizację branżową oraz filozofię pracy – wyjaśnia Krzysztof Kuwałek, założyciel BrainJuice Group oraz ekspert w zakresie digital marketingu – Nie tylko doskonale poruszamy się w dynamicznym środowisku internetowym, ale i realizujemy nastawione na efekt działania sprzedażowe. W ciągu najbliższych dwunastu miesięcy w ramach nowo powstałej struktury zamierzamy pomóc deweloperom w sprzedaży około 1000 mieszkań.

BrainJuice RED łączy kompetencje agencji doradczej, interaktywnej, social media, SEM & SEO, badawczo-analitycznej, PR oraz domu mediowego. Z myślą o klientach z branży nieruchomości, jej zespół oferuje kilkadziesiąt dedykowanych usług w zakresie marketingu internetowego i wsparcia sprzedaży, w tym autorskie narzędzia analityczne optymalizujące działania deweloperów online, jak Sales Machines oraz BrandScanˆ.

– BrainJuice RED powstał z obserwacji rynku i potrzeb współpracujących z nami deweloperów – podkreśla Kuwałek. – Dla klienta możemy pełnić funkcję zewnętrznego działu sprzedaży i marketingu internetowego. Umiejętnie łączymy różne kanały online celem realizacji efektywnych kosztowo działań marketingowych, a także kompleksowo wspieramy obecność firm deweloperskich i wizerunek samych inwestycji w internecie.

Eksperci BrainJuic...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy