Boiling Frogs ponownie we Wrocławiu

Aktualności
25 lutego 2017 r. we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia odbędzie się druga edycja Boiling Frogs, konferencji IT o tematyce Software Craftsmanship.

25 lutego 2017 r. we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia odbędzie się druga edycja Boiling Frogs, konferencji IT o tematyce Software Craftsmanship.

POLECAMY

Konferencja adresowana jest do programistów wszystkich technologii, web developerów, architektów oprogramowania i liderów technicznych. W ramach kilkudziesięciu wykładów poruszone zostaną tematy uniwersalne, dotyczące m.in. jakości kodu, dobrych praktyk, architektury oraz metodyki wytwarzania, stanowiących fundament tworzenia dobrego oprogramowania.

Programisto, nie daj się ugotować!

Premiera wydarzenia miała miejsce w stolicy Dolnego Śląska w styczniu 2016 r. Na konferencję, współorganizowaną przez wrocławski klaster nowych technologii ITCorner, przybyło ponad 500 specjalistów z branży IT z całej Polski. Impreza podzielona została na 3 ścieżki tematyczne, w trakcie których 17 prelegentów przybliżyło uczestnikom idee manifestu Software Craftsmanship. – Filozofia ta mówi on o tym, że nie liczy się w jakim języku programujesz, ważniejszy jest pewien uniwersalny zakres wiedzy i umiejętności, które są zawsze aktualne. To ich znajomość odróżnia dobrego programistę od przeciętnego. – opowiada Tomasz Kaczmarzyk, współorganizator Boiling Frogs.

Nowe miejsce, więcej wykładów i uczestników

II edycja konferencji to ponownie 3 ścieżki tematyczne, w ramach których 30 ekspertów wygłosi prelekcje w duch...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy