Dołącz do czytelników
Brak wyników

Bluerank oficjalnym resellerem Google Analytics Premium w Polsce

Artykuł | 24 września 2014 |
0 428
Bluerank przeszedł wieloetapowy proces weryfikacyjny w obszarze merytorycznym i biznesowym, stając się agencją posiadającą status Google Analytics Premium Reseller.

Bluerank przeszedł wieloetapowy proces weryfikacyjny w obszarze merytorycznym i biznesowym, stając się agencją posiadającą status Google Analytics Premium Reseller.

POLECAMY

PremiumResellerBadge500x500.jpg

Jako autoryzowany reseller Google Analytics Premium, Bluerank otwiera dla polskiego rynku łatwy dostęp do tego narzędzia, zapewniając profesjonalne wsparcie zarówno w okresie wdrożenia, jak i jego wykorzystania. Możliwość dystrybucji usług Google Analytics Premium w Polsce pozwala odpowiadać na rosnące potrzeby informacyjne klientów oraz edukować ich w zakresie potencjału analityki dla wzrostu biznesu. Google Analytics Premium oprócz tego, że zawiera wszystkie standardowe atrybuty Google Analytics, umożliwia korzystanie z zaawansowanych funkcjonalności jakimi są, między innymi: brak próbkowania danych, BigQuery Export oraz zaawansowane modele atrybucji konwersji. Użytkownicy kont Premium uzyskują nie tylko dostęp do bogatego zakresu wiarygodnych danych, ale i do stałego wsparcia ekspertów Google Analytics.

Na świecie z Google Analytics Premium do tej pory korzystały głównie firmy o zasięgu międzynarodowym. Sukcesem zakończyły się na przykład wdrożenia tej usługi w firmach HomeAway i TechSmith. HomeAway to wiodący na świecie portal umożliwiający wynajęcie domu na urlop. Celem użycia GAP w HomeAway było lepsze zrozumienie wpływu kampanii Paid Search i Display na prawdopodobieństwo dokonania konwersji oraz zwiększoną ilość zapytań w serwisie. Zaawansowana atrybucja konwersji pozwoliła, na podstawie analizy ROI, dostosować odpowiedni dla wybranej ścieżki zakupowej model. W efekcie, w oparciu o Data-Driven Attribution, zidentyfikowano kilkadziesiąt kluczowych fraz, a HomeAway zanotował 23% wzrost konwersji opartej o wspomniane słowa kluczowe, w porów...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy