Dołącz do czytelników
Brak wyników

Bluerank oficjalnym resellerem Google Analytics Premium w Polsce

Artykuł | 24 września 2014 |
166
Bluerank przeszedł wieloetapowy proces weryfikacyjny w obszarze merytorycznym i biznesowym, stając się agencją posiadającą status Google Analytics Premium Reseller.

Bluerank przeszedł wieloetapowy proces weryfikacyjny w obszarze merytorycznym i biznesowym, stając się agencją posiadającą status Google Analytics Premium Reseller.

PremiumResellerBadge500x500.jpg

Jako autoryzowany reseller Google Analytics Premium, Bluerank otwiera dla polskiego rynku łatwy dostęp do tego narzędzia, zapewniając profesjonalne wsparcie zarówno w okresie wdrożenia, jak i jego wykorzystania. Możliwość dystrybucji usług Google Analytics Premium w Polsce pozwala odpowiadać na rosnące potrzeby informacyjne klientów oraz edukować ich w zakresie potencjału analityki dla wzrostu biznesu. Google Analytics Premium oprócz tego, że zawiera wszystkie standardowe atrybuty Google Analytics, umożliwia korzystanie z zaawansowanych funkcjonalności jakimi są, między innymi: brak próbkowania danych, BigQuery Export oraz zaawansowane modele atrybucji konwersji. Użytkownicy kont Premium uzyskują nie tylko dostęp do bogatego zakresu wiarygodnych danych, ale i do stałego wsparcia ekspertów Google Analytics.

Na świecie z Google Analytics Premium do tej pory korzystały głównie firmy o zasięgu międzynarodowym. Sukcesem zakończyły się na przykład wdrożenia tej usługi w firmach HomeAway i TechSmith. HomeAway to wiodący na świecie portal umożliwiający wynajęcie domu na urlop. Celem użycia GAP w HomeAway było lepsze zrozumienie wpływu kampanii Paid Search i Display na prawdopodobieństwo dokonania konwersji oraz zwiększoną ilość zapytań w serwisie. Zaawansowana atrybucja konwersji pozwoliła, na podstawie analizy ROI, dostosować od...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów.

Masz już prenumeratę? Zaloguj się, aby przeczytać artykuł.
Zaloguj się
Nie masz jeszcze prenumeraty? Nic straconego! Dołącz do grona stałych Czytelników już dziś i miej pewność, że żadne treści już Cię nie ominą.
Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy