Dołącz do czytelników
Brak wyników

Blogerzy gotują dla Beerlovers.pl w ramach akcji „PIWNA BITWA W KUCHNI”

Artykuł | 28 maja 2015 |
0 405
19 maja wystartowała „PIWNA BITWA W KUCHNI”, czyli najnowsza kampania promocyjna serwisu Beerlovers.pl. Na stronie www.beerlovers.pl/piwna-bitwa dwie drużyny najbardziej znanych polskich blogerów przygotowały zaskakujące dania na bazie różnych rodzajów piw, a internauci głosują na ich przepisy. Białe fartuchy? Czy czarne? Zwycięzców poznamy 9 czerwca. Beerlovers.pl to serwis internetowy, w którym znajdują się najciekawsze i najbardziej zaskakujące informacje ze świata piwa, a także edukacyjne i zabawne materiały wideo, oczywiście z piwem w roli głównej. W PIWNEJ BITWIE W KUCHNI zobaczyć można między innymi, jak przygotować burgery z bułką na bazie Pilsnera Urquella, sałatkę z dressingiem z Redd’sa Gruszka i Chili lub zupę porową z dodatkiem Książęcego Złotego Pszenicznego.
19 maja wystartowała „PIWNA BITWA W KUCHNI”, czyli najnowsza kampania promocyjna serwisu Beerlovers.pl. Na stronie www.beerlovers.pl/piwna-bitwa dwie drużyny najbardziej znanych polskich blogerów przygotowały zaskakujące dania na bazie różnych rodzajów piw, a internauci głosują na ich przepisy. Białe fartuchy? Czy czarne? Zwycięzców poznamy 9 czerwca.

Beerlovers.pl to serwis internetowy, w którym znajdują się najciekawsze i najbardziej zaskakujące informacje ze świata piwa, a także edukacyjne i zabawne materiały wideo, oczywiście z piwem w roli głównej. W PIWNEJ BITWIE W KUCHNI zobaczyć można między innymi, jak przygotować burgery
z bułką na bazie Pilsnera Urquella, sałatkę z dressingiem z Redd’sa Gruszka i Chili lub zupę porową
z dodatkiem Książęcego Złotego Pszenicznego.

POLECAMY

Do rywalizacji stanęli:  w czarnych fartuchach Charlize Mystery, czyli Karolina Gliniecka z Marcinem Kucem z bloga  „Jaja w kuchni” przeciwko Paulinie Wnuk z bloga „From movie to the kitchen” i Andrzejowi Tucholskiemu z bloga „Jest Kultura”, którzy założyli białe fartuchy. Cała czwórka udowadnia, że piwo to nie tylko dodatek na stół do gotowych dań, ale także świetny składnik potraw.

 Mateusz Kołodziejski z serwisu Beerlovers.pl tłumaczy, że w sezonie...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy