Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

22 października 2018

Blisko 2 miliony osób dołączyło do rejsu Facebooka

314
W pierwszym tygodniu października Facebook zaprosił Polaków w wyjątkowy rejs dolnym biegiem Wisły. Prawie 2 mln. internautów obejrzało przygody załogi Facebooka na trasie z Płocka do Gdańska. Łącznie 260 km na wodzie i 70 km lądem, a wszystko po to, by pokazać nasz kraj z perspektywy królowej polskich rzek i lokalnych pasjonatów. 26 godzin transmisji a także film podsumowujący całą wyprawę można znaleźć na nowo powstałej stronie Facebook Polska.

Na swojej trasie łódka Facebooka odwiedziła takie miejscowości jak m.in. Płock, Włocławek, Ciechocinek, Toruń, Solec Kujawski, Bydgoszcz, Grudziądz, Tczew i Gdańsk, tym samym pokonując trasę 330 km. Nie obyło się bez przygód – pod koniec drugiego dnia, z powodu niskiego poziomu wody, łódź otarła się o słynny kamień w Solcu Kujawskim i 70 km przebyła lądem.

Oprócz trwającej łącznie ponad 26 godzin transmisji na żywo, która pokazała piękno nadwiślańskiej przyrody, załoga łodzi spotkała się z wieloma lokalnymi pasjonatami i aktywistami, którzy podzielili się swoją wiedzą nie tylko o rzece, ale także o życiu codziennym na przyległych jej terenach. Rozmowy dotyczyły m.in. ochrony przyrodniczego charakteru Wisły, odtworzenia transportu pasażerskiego w Płocku czy organizacji spływów kajakami lub gondolami. Wszystkich spotkanych rozmówców łączy jedno: pasja i miłość do Wisły. Rozmowy poprowadzone przez podróżnika i wi...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy