Dołącz do czytelników
Brak wyników

Błędy w odchudzaniu po 40. r.ż.? FIGURIN SLIM pomoże Ci ich uniknąć.

Artykuł | 7 maja 2014 |
0 475
Zaokrąglone biodra, oponka na brzuchu, masywne uda…. Nie tak wyglądałyśmy kiedyś. Mając 40 lat kilogramy znaczenie łatwiej odkładają się w naszym ciele. Zaczynamy więc głodówkę, drastyczne diety, których skutkiem jest… efekt jo-jo. Aby go uniknąć należy odchudzanie właściwie i rozsądnie zaplanować. Pomoże nam w tym suplement diety FIGURIN SLIM.  

Zaokrąglone biodra, oponka na brzuchu, masywne uda…. Nie tak wyglądałyśmy kiedyś. Mając 40 lat kilogramy znaczenie łatwiej odkładają się w naszym ciele. Zaczynamy więc głodówkę, drastyczne diety, których skutkiem jest… efekt jo-jo. Aby go uniknąć należy odchudzanie właściwie i rozsądnie zaplanować. Pomoże nam w tym suplement diety FIGURIN SLIM.  

POLECAMY

 „Czterdziestka” to przełomowy moment w życiu wielu kobiet. Z wiekiem przychodzi mądrość i doświadczenie życiowe. Stajemy się pewniejsze siebie i tego, czego oczekujemy od otoczenia i nas samych. Niestety jest to również czas, w którym nasz organizm zaczyna inaczej funkcjonować. Zmniejsza się jego zapotrzebowanie na kalorie, przez co mimowolnie przybieramy na wadze.

Kiedy nie mieszcząc się w ulubione ubrania zauważamy te dodatkowe kilogramy, stawiamy sobie jeden cel – wrócić do dawnej figury. Metoda nie ma znaczenia, ważny jest efekt. I tutaj zaczynają się problemy.

Co robimy źle?

Najczęściej popełniane błędy przy odchudzaniu w tym wieku wynikają z braku wiedzy i niewłaściwego podejścia. Są to:

·         Źle założone cele – zakładamy, że spektakularne efekty przyjdą w przeciągu kilku dni czy tygodni. Aby je osiągnąć obracamy nasze życie do góry nogami. Dieta, wysiłek fizyczny, brak czasu dla siebie i rodziny. Z czasem przychodzi zmęczenie i frustracja.  Cele odchudzania powinny być odpowiednio dopasowane do naszych możliwości i właściwie rozłożone w czasie.

·         Drastyczne diety – gwałtowna zmiana dziennego menu sprawia, że ciężko nam się do niego przyzwyczaić, czujemy się ciągle głodne. Dodatkowo, która z nas ma czas na przygotowywanie dwóch posiłków: jednego dla siebie, drugiego dla reszty rodziny? W efekcie szybko z takiej diety rezygnujemy.

·         Odchudzanie tylko poprzez ćwiczenia – często wychodzimy z założenia, że bez ćwiczeń nie uda nam się schudnąć, więc nie podejmujemy nawet prób. W końcu kiedy mamy ćwiczyć, jeśli mamy dzieci, pracę i dom na głowie? Tymczasem właściwie dobrane metody odchudzania pozwalają na spadek wagi nawet bez aktywności fizycznej.

·         Szybka utrata wagi, powodująca efekt jo-jo – jeśli chudniemy gwałtownie jest to również szok dla naszego organizmu. Po etapie intensywnego spadku masy ciała, próbuje on nadrobić zmianę i wracamy do wcześniejszej wagi. Warto również pamiętać o kondycji naszej skóry. Szybka utrata kilogramów sprawia, że traci ona swoją jędrność i w efekcie wyglądamy mniej estetycznie i starzej.

·         Brak wiedzy o rozsądnym odchudzaniu się po 40. r.ż. – wiele z nas nie zastanawia się i nie szuka informacji, co może nam pomóc w odchudzaniu się w tym wieku. Tymczasem pomocne mogą okazać się naturalne substancje, tj. algi brunatne czy opuncja.

Pozbyć się błędów z FIGURIN SLIM

Idealnym rozwiązaniem dla dojrzałych Pań, które chcą uniknąć wszystkich powyższych błędów jest suplement diety FIGURIN SLIM. Jego inteligentne, dwufazowe działanie sprawia, że nie musimy męczyć się głodowymi, niesmacznymi dietami czy spędzać godzin na siłowni a wagę tracimy systematycznie, minimalizując przy tym prawdopodobieństwo wystąpienia efektu jo-jo. Suplement diety FIGURIN SLIM, oparty jest na...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy