Dołącz do czytelników
Brak wyników

Beijing Tong Ren Tang Poland

Artykuł | 25 czerwca 2015 |
0 465
Beijing Tong Ren Tang

Beijing Tong Ren Tang

POLECAMY


Beijing Tong Ren Tang (BTRT) ma bogatą, ponad 346-letnią historię od powstania w 1669 roku. Firma została założona przez nadwornego cesarskiego lekarza Yue Xianyang w Pekinie, w ósmym roku panowania cesarza Kanqxi z dynastii Qing. Wtedy też firma BTRT została mianowana cesarską marką dynastii Qing i zachowała ten tytuł przez ponad 188 lat. Beijing Tong Ren Tang w okresie 242 lat (1669 – 1911) dostarczało surowców i wiedzy potrzebnych dla utrzymania dobrego stanu zdrowia jedynie członkom dynastii panującej, by w XX. wieku stać się firmą oferującą swoje usługi całemu społeczeństwu. Jest najsłynniejszą i najstarszą firmą zajmującą się tradycyjną medycyną chińską.

Będąc pierwszym kandydatem wpisanym na listę niematerialnego dziedzictwa narodowego za krzewienie kultury Medycyny Chińskiej, BTRT demonstruje piękno łączenia teorii i praktyki tradycyjnej medycyny chińskiej. Misją Firmy jest dbanie o zachowanie dobrego stanu zdrowia i życia jak największej liczby ludzi na całym świecie.


Beijing Tong Ren Tang osiąga swój cel nie szczędząc sił i środków. Firma znana jest z uczciwości, staranności, z którą wytwarza swoje produkty oraz najlepszej jakości surowców. Wartości: uczciwość, staranność, jakość są tak ważne w chińskiej kulturze, że złamanie ich skutkowało odpowiedzialnością nieograniczoną, czyli ponoszą przez dziewięć pokoleń – obecne, przeszłe i przyszłe. Beijing Tong Ren Tang z dumą podkreśla, że w czasie epidemii SARS w 2003 roku sprzedawało swoje ratujące życie produkty w niezmienionej cenie (pomimo wzrostu kosztu surowców), podczas gdy inne kompanie podnosiły koszt kilkukrotnie.


Obecnie działalność firmy skupia się na trzech obszarach: produkcji suplementów i pastylek (88 linii produkcyjnych), sieciach aptek oraz salonach masażu i akupunktury. Tong Ren Tang posiada trzy instytuty badawczo – rozwojowe, jak również szpital medycyny chińskiej w Pekinie.

Tong Ren Tang zajmuje się pacjentem, który już nie jest zdrowy, ale jeszcze nie zachorował. Można oszacować, że odsetek ludzi, którzy znajdują się „pomiędzy”, czy „na granicy” – wynosi aż 60-70% ogółu populacji. Stan pomiędzy zdrowiem a chorobą jest stopniowalny, dlatego ważne jest wychwycenie momentu, w którym jeszcze można pomóc. W Beijing Tong Ren Tang stawia się również nacisk na propagowanie zdrowego stylu życia, zgodnego z zaleceniami medycyny chińskiej.


Dzisiaj BTRT rozwinęła się do dość dużej współczesnej grupy przedsiębiorstw tradycyjnej medycyny chińskiej, która łączy tradycyjną wiedzę z nowoczesną medycyną, technologie i praktykę. Obecnie Grupa BTRT wytwarza ponad tysiąc medycznych produktów w różnych formach, jest właścicielem trzech spółek giełdowych i posiada ponad 1000 aptek w Chinach i za granicą.

Beijing Tong Ren Tang Chinese Medicine, Co., Ltd. (BTRTCM), jako jedna ze spółek zależnych grupy, z powodzeniem weszła na giełdę w Hongkongu w maju 2013. Firma jest głównym dystrybutorem produktów grupy Tong Ren Tang na zagranicę. Spółka wiedzie prym w detalicznej sprzedaży środków tradycyjnej medycyny chińskiej poza granicami Chińskiej Republiki Ludowej i ma ogromy udział w promowaniu kultury tradycyjnej medycyny chińskiej na rynkach międzynarodowych. Pod koniec 2012 roku liczba pacjentów firmy przekroczyła 20 milionów, a ponad 100 milionów ludzi za granicą rozpoznaje markę Beijing Tong Ren Tang.


Beijing Tong Ren Tang Poland


W celu promowania tradycyjnej chińskiej wiedzy medycznej i chińskiej kultury w Polsce, firma Beijing Tong Ren Tang w 2012 roku otworzyła w Warszawie pierwsze centrum opieki zdrowotnej, w którym dostępne są zarówno wysokiej jakości su...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy