Dołącz do czytelników
Brak wyników

Atlas Grupy Ströer jednym z najlepszych projektów badawczych 2013 roku

Artykuł | 26 marca 2014 |
0 490
Badanie Atlas wytypowane zostało przez Europejskie Stowarzyszenie Badaczy Opinii Publicznej i Rynku ESOMAR do udziału w międzynarodowym konkursie na najlepszy projekt badawczy.

Badanie Atlas wytypowane zostało przez Europejskie Stowarzyszenie Badaczy Opinii Publicznej i Rynku ESOMAR do udziału w międzynarodowym konkursie na najlepszy projekt badawczy.

POLECAMY

 

Decyzją organizacji ESOMAR Atlas zostanie zaprezentowany podczas odbywającego się 24 marca w Bukareszcie CEE RESEARCH FORUM 2014, co oznacza, że uznany został za jeden z najciekawszych projektów badawczych odbywających się w naszym kraju.

 

Podczas forum zaprezentowanych zostanie 10 programów badawczych z 8 krajów. Jury wybierze spośród nich jeden najlepszy.

 

Atlas – największe w Polsce laboratoryjne badanie percepcji kierowców - trwało od lipca do października 2013 roku i objęło 1100 dorosłych, posiadających prawo jazdy osób. W jego trakcie wykorzystano nowoczesny symulator jazdy pozwalający na wywołanie wrażenia rzeczywistego kierowania samochodem, wymuszając zachowania, jakie zwykle towarzyszą prowadzeniu pojazdu oraz urządzenie eye-tracker śledzące ruchy gałek ocznych badanego oraz elementy trasy, na które zwraca on uwagę. Badanie zrealizował instytut badawczy Millward Brown.

ESOMAR (European Society for Opinion and Marketing Research) Europejskie Stowarzyszenie Badaczy Opinii Publicznej i Rynku zostało założone w 1948 roku. Obecnie zrzesza około 5000 członków z około 100 państw świata (wbrew nazwie nie tylko Europy)...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy