Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

29 maja 2018

Alicja Górka-Pruszczak przejmuje zarządzanie Havas PR Warsaw

0 498
Alicja Górka-Pruszczak z początkiem czerwca br. obejmuje stanowisko Executive Directora w Havas PR Warsaw, odpowiadając tym samym za zarządzanie działalnością operacyjną agencji. Jest związana z Havas od ponad 5 lat, a z branżą public relations od ponad 15 lat. W Havas PR Warsaw doradza głównie firmom z obszaru finansów, przemysłu, branży retail i nieruchomości komercyjnych. Dotąd odpowiadała za zespół Reputation Management.

Alicja Górka-Pruszczak obejmując stanowisko Executive Directora będzie odpowiadać za serwis, ofertę merytoryczną i rozwój kompetencji agencji oraz zarządzanie całym zespołem. Będzie ściśle współpracować z Dorotą Mazur, która z końcem kwietnia br. po ponad dwóch latach w firmie, objęła stanowisko CEO Havas Creative Group w Polsce.

POLECAMY

Wierzę głęboko w doświadczenie i kompetencje Alicji, życzę jej sukcesów oraz tego, by wyraźnie umocniła pozycję Havas PR na rynku i poszerzyła jej ofertę. Poza profesjonalizmem, którego wielokrotnie dowiodła w trakcie ponad 5 letniej pracy w Havas, z pewnością pomocną będzie znajomość naszej organizacji od podszewki – mówi Dorota Mazur, CEO Havas Creative Group w Polsce i dodaje: – Stąd będziemy zacieśniać współpracę również w zakresie partnerstwa z innymi spółkami Grupy Havas Creative i  wykorzystywać tym samym efekt synergii biznesowej. 

...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy