Agencja NuOrder z kampanią wideo marketingową dla Energa

Aktualności
Agencja NuOrder w ramach współpracy z Energą przygotuje i zrealizuje internetową kampanię wideo marketingową promującą najnowszą, pakietową ofertę Energi Obrotu.

Zadaniem NuOrder jest kompleksowe przygotowanie akcji marketingowej do produktu  Multiochrona, najnowszej propozycji Energi dla klientów indywidualnych.

POLECAMY

 

Od dłuższego czasu klienci Energi przyzwyczajają się do tego, że Energa to nie tylko sprzedawca prądu i gazu. Każdemu z nas zdarzają się „małe” domowe czy zdrowotne katastrofy. Multiochrona  Energi, stwarza możliwość wyboru jednego z trzech wariantów pakietu z assistance domowym, medycznym czy OC z sumą gwarancyjną do 50 000 złotych. Klienci oszczędzają czas i pieniądze, bo fachowców do naprawy awarii znajduje za nich Energa. Nie muszą się też martwić szkodami wyrządzonymi przez dzieci czy domowych pupili. A to wszystko w połączeniu z niezmienną ceną prądu przez nawet 3 lata.

 

 Kampania ma charakter wizerunkowo-sprzedażowy. Celem działań jest zmiana postrzegania wizerunku marki na bardziej nowoczesny, dotarcie do młodych odbiorców oraz pozyskanie leadów sprzedażowych.

 

NuOrder jest autorem koncepcji spotu przeznaczonego do kampanii internetowej oraz interaktywnego filmu video, który zostanie wykorzystany w kampanii mailingowej.

Agencja jest także odpowied...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy