Dołącz do czytelników
Brak wyników

Adrino z nowymi wydawcami tabletowymi

Artykuł | 11 kwietnia 2014 |
0 446
Informacja prasowa

Informacja prasowa

POLECAMY

Warszawa, 10 marca 2014

 

Adrino z nowymi wydawcami tabletowymi

 

Sieć reklamy mobilnej adrino nawiązała współpracę z kolejnymi wydawcami
i konsekwentnie poszerza ofertę tabletową. Do grona partnerów dołączyła grupa Agora oraz wydawcy takich tytułów jak Zwierciadło, Business Traveller, zwiększając tym samym powierzchnię reklamową sieci dostępną na tablety.

Dzięki poszerzeniu oferty wydawniczej portfolio jest już tak obszerne, że reklamodawcy mogą wybierać spośród prasy dla kobiet i mężczyzn w różnych grupach wiekowych, ludzi biznesu, fanów sportu, czy podróżników. Korzystanie z elektronicznej wersji gazet i przeglądanie treści na tabletach zdobywa coraz większą popularność. Według najnowszych danych dostępnych na platformie StatCounter.com urządzenia mobilne generują ponad 10 proc. ruchu w polskiej sieci internetowej.

- Obecnie oferujemy ponad 80 flagowych polskich tytułów i stale rozbudowujemy portfolio wydawców. Proponujemy najlepsze miejsca, w których marketerzy docierają z komunikatami do swoich określonych odbiorców. Nawiązanie współpracy z Agorą, Zwierciadłem i Business Traveller podyktowane jest rosnącą popularnością wydań mobilnych wśród Polaków. Dodatkowo Business Traveller przygotował promocję, w ramach której do końca kwietnia użytkownicy App Store mogą otrzymać bezpłatną roczną prenumeratę pisma.

Sieć reklamy mobilnej adrino specjalizuje s...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy