Accredito.com zwycięzcą Sports StartUp Project!

Aktualności
Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że projekt Accredito.com został wybrany zwycięzcą konkursu Sports Startup Project organizowanego w ramach Forum Sportu i Biznesu Sportbiz 2017.

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że projekt Accredito.com został wybrany zwycięzcą konkursu Sports Startup Project organizowanego w ramach Forum Sportu i Biznesu Sportbiz 2017.

POLECAMY

 

Od niemal dwóch lat Accredito.com pozwala biurom prasowym organizacji sportowych, dziennikarzom oraz redakcjom na usprawnienie ich komunikacji, łatwe organizowanie pracy i realizowanie procesów akredytacyjnych. Podczas tegorocznej edycji Forum Sportu i Biznesu – Sportbiz 2017 projekt znalazł się wśród finalistów konkurs Sports Startup Project – Bardzo cieszymy się z tej nagrody, która jest wyróżnieniem nie tylko dla nas, ale również dla wszystkich użytkowników Accredito.com, którzy obdarzyli nas zaufaniem przez ostatnie miesiące.

Wspólnie mamy szansę rozwijać nasze narzędzie, by każdego dnia dawało ono zarówno biurom prasowym, jak i przedstawicielom mediów jeszcze więcej możliwości. Cieszymy się, że droga którą wybraliśmy, została uznana za właściwą również przez ekspertów zasiadających w jury konkursu – mówi Tomasz Świetlikowski, CEO Accredito.com.

 

Accredito.com skupia w tej chwili ponad 100 biur prasowych z największych polskich organizacji, klubów czy obiektów sportowych. Z systemu korzysta na co dzień ponad  8 000 dziennikarzy z przeszło 1 500 redakcji, a w systemie organizowane już były procesy akredytacyjne m.in.

na mecze Champions League, Velux EHF Champions League, siatkarskiej Ligi Mistrzów czy na takie wydarzenia jak Intel Extreme Masters.

 

- W tym roku w finale Sports Startup Project znalazły się wyjątkowo ciekawe projekty, a jury w tym gronie zdecydowało, że wyróżnić należy właśnie Accredito.com. Z pewnością sama koncepcja rozwiązania zaproponowanego przez autorów, możliwości jakie system daje użytkownikom, jak i bardzo szybka reakcja rynku na produkt pokazuje, że Accredito.com ma naprawdę duże możliwości. Cieszymy się, że na Forum Sportu i Biznesu Sportbiz możemy przedstawiać tak ciekawe koncepcje.

Pokazuje to, że na rynku innowacji w sporcie mamy w Polsce dużo do zaoferowania – mówi Piotr Matecki, prezes SportWin, organizatora Forum Biznesu i Sportu Sportbiz 2017.

 

W najbliższym czasie Accredito.com czeka dalszy rozwój, który ma pozwolić zarówno biurom prasowym, jak i dziennikarzom wykorzystywać go w swojej pracy jeszcze skuteczniej – Przez ostatnie miesiące udało nam się zrealizować nasze plany, ale przed nami jeszcze dużo pracy, bo Accredito.com już wkrótce ma sz...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy