Dołącz do czytelników
Brak wyników

2016 Channel Chiefs - Prestiżowe wyróżnienie dla Coletty Vigh (WatchGuard)

Artykuł | 15 marca 2016 |
0 390
Firma Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy WatchGuard w Polsce, informuje o umieszczeniu Coletty Vigh, Dyrektor Global Channel Programs na liście najlepszych szefów kanału partnerskiego 2016 według amerykańskiego magazynu CRN.

Firma Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy WatchGuard w Polsce, informuje o umieszczeniu Coletty Vigh, Dyrektor Global Channel Programs na liście najlepszych szefów kanału partnerskiego 2016 według amerykańskiego magazynu CRN.

POLECAMY

Prestiżowa lista 2016 Channel Chiefs wskazuje osoby bezpośrednio odpowiedzialne za prowadzenie kanałów sprzedaży, rozwój organizacji oraz podnoszenie znaczenia kanału resellerskiego w całej branży IT. Wśród osób wyróżnionych znaleźli się wybitni menedżerowie, którzy w konsekwentny sposób promują program partnerski oraz skutecznie realizują innowacyjne strategie rozwoju. Wybór dokonany przez redakcję amerykańskiego magazynu CRN opierał się na kilku czynnikach, wśród których najważniejszą rolę odgrywało: doświadczenie, innowacyjność programu i przychód z kanału sprzedaży, a także poparcie społeczne.

Działania Coletty Vigh skupiają się na umożliwieniu partnerom realizacji ich celów biznesowych. Vigh kształci partnerów oraz wewnętrzne zespoły handlowe, odpowiadając za wszystkie aspekty programu WatchGuardONE. Jak powiedziała: "Jestem podekscytowana otrzymaniem od CRN tytułu Channel Chief 2016! Ponieważ WatchGuard w 100 procentach opiera się na kanale partnerskim, nasz sukces związany jest bezpośrednio z sukcesem naszych partnerów. To satysfakcjonujące widzieć jak resellerzy realizują swoje inwestycje dzięki naszemu programowi WatchGuardONE. Z narzędziami, które pomagają zwiększać przychody i przewyższać oczekiwania klientów Nasi partnerzy zapewniają najlepszą ochronę w klasie urządzeń Unified Threat Management (UTM)”

Lista 2016 Channel Chiefs opisana została w lutowym numerze amerykańskiego wydania CRN.

Więcej informacji o firmie WatchGuard i jej rozwiązaniach: //bakotech.pl/vendor/watchguard/

O WatchGuard
Fir...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy