Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

5 października 2017

20-lecie PM Group w Polsce. Irlandzkie success story!

0 504
Założona w 1973 roku w Irlandii, firma PM Group – jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm projektowych i zarządzających realizacją inwestycji, obchodzi 20-lecie działalności w Polsce.

Tę okrągłą rocznicę uczczono 28 września wystawną galą w zabytkowym budynku Naczelnej Organizacji Technicznej (NOT) we Wrocławiu.

POLECAMY

Wśród licznych gości na gali pojawili się Dave Murphy, CEO PM Group oraz Gerard Keown – Ambasador Irlandii w Polsce, podkreślając rangę wydarzenia. Krótkie, oficjalne przemówienia zostały zwieńczone wręczeniem Dav’owi Murphy’emu dyplomów uznania dla PM Group - irlandzkiej historii sukcesu w Polsce.
To doskonała okazja do spotkania z naszymi kluczowymi partnerami biznesowymi i podziękowania im, ale także moment, kiedy możemy zatrzymać się na chwilę i cieszyć się tym, co udało nam się w ciągu tych 20 lat zbudować – doświadczony zespół i rozpoznawalne inwestycje – komentuje Jacek Kudrzycki, Dyrektor operacyjny PM Group w Polsce.

Począwszy od wyboru miejsca, poprzez serwowane potrawy oraz dobór artystów, organizatorzy podkreślili zarówno miejsce, w którym PM Group na co dzień prowadzi swoją działalność,
jak i charakterystykę branży, w której działają.
Za organizację wydarzenia odpowiedzialna była Agencja MOOQ z...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy