Dołącz do czytelników
Brak wyników

10 event o tematyce MarTech zorganizowany przez DIGITALKOD.

Artykuł | 20 kwietnia 2017 |
0 404
Marka , zorientowana na wsparcie firm IT oraz startupów technologicznych w rozwoju dzięki połączeniu strategii z nowoczesnymi narzędziami kontynuuje cykl merytorycznych eventów o marketingu.  

Marka , zorientowana na wsparcie firm IT oraz startupów technologicznych w rozwoju dzięki połączeniu strategii z nowoczesnymi narzędziami kontynuuje cykl merytorycznych eventów o marketingu.  

POLECAMY

 
18 kwietnia odbyło się  10-te spotkanie dotyczące szeroko pojętej tematyki digitalu oraz  rozwiązań typu MarTech. W trakcie wydarzenia uczestnicy mieli okazję wysłuchać trzech merytorycznych prezentacji prowadzonych przez ekspetów w wybranych obszarach. Tematyka spotkania dotyczyła: self-checkoutu w kontekście Amazon Go, SaaS-ów dla marketerów oraz grywalizacji w employer brandingu. Po prezentacjach odbyła się część networingowa.  
 
Organizatorzy wydarzeń wierzą, że współczesny marketing to dziedzina technologiczna wymagająca interdyscyplinarnych kompetencji z wielu obszarów. Bezpłatne eventy organizowane cyklicznie pod logiem firmy  to próba stworzenia przestrzeni do spotkań dla profesjonalistów: marketerów, managerów, CMO i prezesów oraz osób zorientowanych na działania zorientowane na realizację celów biznesowych. Wśród tematów dotyczczas poruszanych na eventach znalazły się m.in. zagadnienia dotyczące strategii i procesów marketingowych,  Customer i User Experience (CX i UX), automatyzacji, SEO, email marketingu w B2B, wirtualnej rzeczywistości i rozwiązań typu MarTech. Celem spotkań jest dzielenie się wiedzą i wymiana doświadczeń oraz ułatwianie networkingu wśród pasjonatów i profesjonalist...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy