Dołącz do czytelników
Brak wyników

1 mln dofinansowania dla platformy e-usług doradczych TOKEO

Artykuł | 18 maja 2015 |
0 447
18 maja wystartowała platforma internetowa, umożliwiająca korzystanie z usług doradztwa online.  Oferowane przez ekspertów konsultacje będą dostępne w formie wideo czatu w TOKEO.

18 maja wystartowała platforma internetowa, umożliwiająca korzystanie z usług doradztwa online.  Oferowane przez ekspertów konsultacje będą dostępne w formie wideo czatu w TOKEO.

POLECAMY

Fundusz kapitałowy Black Pearls VC docenił pomysł na zagospodarowanie niszy rynkowej i jako współinwestor przyczynił się do pozyskania inwestycji na poziomie 1 000 000 złotych.

TOKEO powstało w odpowiedzi na występującą niszę rynkową i zapotrzebowanie z strony klientów. Jest to miejsce w Internecie, gdzie użytkownik może znaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania. Platforma rozwija się dynamicznie od ponad roku, konsekwentnie realizując strategię budowania jedynej platformy świadczącej usługi doradcze online.

Projekt został opracowany przez młodych, wrocławskich przedsiębiorców pasjonujących się nowymi technologiami oraz niekonwencjonalnymi rozwiązaniami.

Jak przyznaje Paweł Antkowiak – prezes zarządu – dotychczasowe doświadczenie członków zespołu, zdobyte przy rozwijaniu startupów jest kluczowe dla dynamicznego rozwoju firmy i osiągania sukcesów przez TOKEO.

Duży potencjał na rozwój branży oraz ogromny wpływ na obszar doradztwa został doceniony przez fundusz kapitałowy Black Pearls VC.  Dzięki ich wsparciu, TOKEO jest gotowe, aby stać się liderem e-usług doradczych w Polsce.

Wiedza wielu ...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy