Autor: Wojciech Spychalski

Head of performance marketing. W digitalu pracuje od ośmiu lat. Jego doświadczenie obejmuje zarówno kreację, tworzenie treści, jak i analitykę oraz SEM. Przez ponad 10 lat mieszkał we Francji, gdzie współpracował z dużymi graczami na rynku reklamowym. Po ukończeniu studiów założył agencję marketingową w Lyonie specjalizującą się we wdrażaniu nowych kanałów komunikacji. Pracował z partnerami, takimi jak DDB czy Publicis. W performance podoba mu się mierzalność wyników oraz możliwość głębokiej analizy na podstawie dostępnych współczynników. 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak prowadzić kampanie w wyszukiwarce zorientowane na konwersje?

Aby przygotować skuteczne kampanie w wyszukiwarce, należy przede wszystkim zastanowić się, co chcemy dzięki nim osiągnąć na poziomie biznesowym. Dopiero wtedy można podjąć decyzję, w jakie działania SEO i SEM warto zainwestować. Gdy uwzględnisz oba kanały w strategii, najłatwiej będzie Ci zrealizować założone cele i doprowadzić do jak największej liczby konwersji.

Czytaj więcej

Jak domknąć sprzedaż dzięki wyszukiwarce? Niestandardowe techniki SEO i AdWords

Wiele firm, szczególnie tych z wieloletnią historią działalności, przez długi czas ignorowało zjawisko handlu internetowego. Dopiero badania i raporty wskazujące zmiany zachodzące na rynku unaoczniły szansę, jaką daję sprzedaż online. Jednak nieznajomość realiów marketingu internetowego oraz rosnąca konkurencja uniemożliwia znacznej liczbie przedsiębiorstw osiągnięcie sukcesu i realizację ambitnych celów sprzedażowych w internecie. Jak więc zbudować świadomość swojego brandu w sieci i czerpać z tego zyski? Z pomocą przychodzą tutaj działania marketingowe oparte na wyszukiwarce Google – SEO oraz AdWords.

Czytaj więcej