Autor: Mariusz Sioch

Pracuje jako SEO specialist w Whites. Absolwent politologii oraz bezpieczeństwa wewnętrznego na Uniwersytecie Warszawskim. Student Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku zarządzanie projektami. Z branżą SEO związany od ponad półtora roku. W Agencji Whites zajmuje się obsługą dużych serwisów contentowych. Zwolennik rozbudowy kompetencji SEO o takie aspekty, jak: programowanie, analityka, social media czy UX.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak domknąć sprzedaż dzięki wyszukiwarce? Niestandardowe techniki SEO i AdWords

Wiele firm, szczególnie tych z wieloletnią historią działalności, przez długi czas ignorowało zjawisko handlu internetowego. Dopiero badania i raporty wskazujące zmiany zachodzące na rynku unaoczniły szansę, jaką daję sprzedaż online. Jednak nieznajomość realiów marketingu internetowego oraz rosnąca konkurencja uniemożliwia znacznej liczbie przedsiębiorstw osiągnięcie sukcesu i realizację ambitnych celów sprzedażowych w internecie. Jak więc zbudować świadomość swojego brandu w sieci i czerpać z tego zyski? Z pomocą przychodzą tutaj działania marketingowe oparte na wyszukiwarce Google – SEO oraz AdWords.

Czytaj więcej

Content i SEO – jak przygotować atrakcyjną treść pod kątem wyszukiwarki i użytkownika

Konieczność dostosowania treści nie tylko do użytkownika, ale także do wyszukiwarki internetowej była praktycznie od zawsze problemem specjalistów od content marketingu czy blogerów. Wynika to z błędnego założenia, że obu wyżej wspomnianych rzeczy nie da się pogodzić.

Czytaj więcej