Autor: Wojciech Grzegorzyca

Communications Specialist w Gameset (grupa LTTM)
Specjalista w obszarze komunikacji w e-sporcie i gamingu. Obecnie jest współodpowiedzialny za komunikację agencji gaming marketingu Gameset. Wcześniej w agencji WEC Communication realizował działania public relations m.in. dla Fantasyexpo, GetHero, Play, FIXIT, Acer Polska i Olympus. Absolwent zarządzania mediami i reklamą na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak realizować kampanie w wirtualnych światach, czyli metaverse marketing od podstaw

Mimo że koncepcja metaverse nie jest czymś nowym, to działania marketingowe na większą skalę są tam realizowane stosunkowo od niedawna. Nadal jest to jednak stosunkowo mało wyeksploatowany kanał komunikacji z konsumentami. Warto zatem wiedzieć, czym w istocie jest metaverse marketing, jaki jest potencjał marketingowy wirtualnych światów i jak wprowadzić do nich swoją markę.

Czytaj więcej

Osiem narzędzi użytecznych w gaming marketingu

Obecnie na świecie są prawie 3 miliardy graczy, do których marki z różnych branż mogą dotrzeć dzięki działaniom promocyjnym wykorzystującym fenomen gamingu. Mimo że gaming marketing jest stosunkowo młodym obszarem, to nie brakuje użytecznych narzędzi ułatwiających prowadzenie w nim działań marketingowych.

Czytaj więcej