Autor: Rafał Szymański

ekspert digital marketingu i sprzedaży przez internet

Budował działy digital w Sanofi, Roche i Neckermann. Ostatnio jako eCommerce Pilar Leader w 3M odpowiadał za działania sprzedaży online w 47 krajach Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu. Założył konto LinkedIn w 2006 r., a od 2016 r. intensywnie działa, wdrażając na nim programy sprzedażowe z użyciem LinkedIn Sales Nawigator. Obecnie prowadzi dwie firmy. Jedna to start-up dostarczający leady sprzedażowe oraz oprogramowanie automatyzujące działania w Social Media. Druga to MarkaEksperta.pl, gdzie z zespołem specjalistów pomaga managerom budować swój wizerunek online. Więcej na: https://rafalszymanski.pl

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak ugryźć LinkedIn w 2022 r.

Uprzedzam – nie będę pisał porad w stylu: „Pisz ważne dla Twoich odbiorców treści, a one same do nich dotrą” lub „Nieważne, kim jesteś, ważne, co piszesz na LinkedIn”. Te usłyszane kiedyś zdania do dziś wywołują mój uśmiech.

Czytaj więcej

Google Search Console – co każdy analityk musi wiedzieć o narzędziu dla webmasterów?

Google Search Console jest powszechnie znanym w branży narzędziem, którego nazwę kojarzą niemalże wszyscy zajmujący się promocją bądź analityką internetową. Niestety wiedza co do możliwości wykorzystania tego systemu jest już mocno ograniczona.

Czytaj więcej

Jak skutecznie zbudować markę eksperta?

Aktywne kształtowanie swojej kariery zawodowej jest dziś koniecznością. Nie polega to wyłącznie na uzupełnianiu CV. To proces wymagający dopasowanej i przemyślanej strategii. Chciałbym w tym tekście podpowiedzieć Ci, jak samodzielnie stworzyć osobistą markę eksperta. Ten tekst to zbiór porad oraz konkretnych kroków oparty bardziej na doświadczeniu niż na teorii. Przeanalizuj każdy punkt i stwórz skuteczną strategię.

Czytaj więcej