Autor: Michał Taranta

Digital Director, Mediabrands Doświadczony strateg i konsultant, od kilkunastu lat towarzyszący reklamodawcom w rozwiązywaniu ich wyzwań komunikacyjnych i mediowych. Odpowiada za stały, holistyczny rozwój kompetencji digitalowych w agencji, wspiera również klientów w przeprowadzaniu procesów transformacji cyfrowej.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Retail media i e-commerce – jak sprzedawać więcej i generować wysokie konwersje?

Retail media to trend, który w branży reklamowej jest odmieniany przez wszystkie przypadki i skupia na sobie wzrok reklamodawców oraz agencji. Mimo dość wczesnego etapu rozwoju, już zyskał wśród ekspertów w branży miano trzeciej fali digital marketingu. Poprzeczka zawieszona jest bardzo wysoko, biorąc pod uwagę, iż pierwszą falą była reklama w wyszukiwarkach, a drugą – w mediach społecznościowych.

Czytaj więcej

Wideo marketing 2023 – między VOD, social mediami a placementami wydawców

Komunikacja reklamowa w roku 2023 będzie nadal ewoluować w kierunku zwiększania inwestycji w kanały cyfrowe i funkcjonujących tu rozwiązań wideo. Będą to niewielkie, chociaż znaczące zmiany, które w efekcie ugruntują pozycję wideo online w ujęciu cross-screen i wpłyną na modyfikację media miksu w ramach kanałów cyfrowych.

Czytaj więcej