Autor: Michał Mroczek

Client Development Director w Tradedoubler. Lider zespołu ekspertów w zakresie performance marketingu. Zarządza szerokim portfolio programów partnerskich dla takich marek, jak np. Reserved, Orange, Empik, Doz.pl, Philips, czy TUI. W Tradedoubler pracuje od 2012 r., rozwijając swoje zainteresowania w obszarach automatyzacji i optymalizacji procesów. Jako ekspert w dziedzinie afiliacji udziela się zarówno w Izbie Gospodarki Elektronicznej, jak i uczestniczy w rozmaitych konferencjach, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Miłośnik wspinaczki skałkowej, alpinizmu i literatury filozoficznej.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak zaplanować skuteczną kampanię sprzedażową w 2022 r. z uwzględnieniem metody SMART w ramach działań performance marketingowych?

Nie ma jednej, uniwersalnej instrukcji, która zawiera odpowiedź na pytanie o to, jak zaplanować skuteczną kampanię sprzedażową. Powód jest prosty: każdy biznes jest inny i różne kampanie wymagają nieco innego podejścia do planowania. Niezależnie od sektora, w jakim działa Twoja firma, można wyszczególnić kilka podstawowych punktów, bez których ciężko będzie osiągnąć sukces. W związku z tym na wstępie proponuję powrót do pracy u podstaw, ponieważ w dynamicznie rozwijającym się świecie często myślimy o złotych górach, zapominając o fundamentach.

Czytaj więcej

Co należy wiedzieć, aby odnieść sukces z programem partnerskim e-sklepu?

Od czasów starożytnych funkcjonuje powiedzenie „wszystkie drogi prowadzą do Rzymu”. Niestety nie można tego powiedzieć o programie partnerskim. W tym aspekcie należy starannie dobrać drogę, by nie skończyć w bagnie, zatopionym po uszy. Poniżej przedstawię kilka kierunkowskazów, które pomogą Ci w obraniu właściwego kierunku do szybkiego wzrostu. 

Czytaj więcej

Jak rozliczać się za sprzedaż przy promocji sklepu online? Od wyboru partnera, przez model rozliczeń, do kosztów i zasad współpracy

Masz już działającą platformę e-commerce, magazyn pełen towaru i chęć do pracy. Jakie działania możesz uruchomić już na samym początku Twojej przygody ze sprzedażą online, które wydatnie przysłużą się do realizacji Twoich celów?

Czytaj więcej