Autor: Michał Leszczyński

Content marketing manager w GetResponse. Współtworzy i zarządza treściami edukacyjnymi w GetResponse, sprawiając, że e-mail marketing jest rzeczywiście prosty – i to nie tylko dla zaawansowanych użytkowników.
 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

E-mail marketing – pięć trendów na rok 2024

E-mail marketing to wciąż jeden z najskuteczniejszych kanałów komunikacji z klientami. Mimo swojego wieku, pozwala on firmom dotrzeć do odbiorców z bezpośrednim i skutecznym przekazem, ciesząc się jednocześnie wysokimi wskaźnikami otwarć oraz kliknięć.

Czytaj więcej

W jaki sposób automatyzować proces komunikacji z wykorzystaniem e-mail marketingu? Projektowanie ścieżek krok po kroku

Ile e-maili jesteś w stanie wysłać jednego dnia? Na ile zapytań dasz radę udzielić odpowiedzi, realizując jednocześnie dziesiątki innych zadań, które masz do wykonania przed kolejnym spotkaniem? Najwyższa pora jeszcze efektywniej wykorzystać czas, który poświęcasz na komunikację w pracy. Czas skorzystać z marketing automation.

Czytaj więcej

Jak nie wpadać do spamu i osiągać wysoki wskaźnik dostarczalności?

Skuteczność kampanii mailingowych z reguły kojarzona jest z otwarciami, kliknięciami oraz liczbą konwersji. Jednak nim wiadomość przekona odbiorcę do wykonania pożądanego przez nas działania, musi do niego fizycznie dotrzeć. Choć element ten wydawać by się mógł oczywisty, według badań Return Path z 2015 r., jedynie 79% mailingów handlowych dociera do skrzynek odbiorczych subskrybentów. Co można zatem zrobić, aby zwiększyć dostarczalność i w konsekwencji skuteczność kampanii mailingowych?

Czytaj więcej