Autor: Marcin Golis

Seo specialist w Bluerank. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Z branżą internetową związany od 2011 r. Obecnie w Bluerank realizuje kampanie SEO dla klientów z branży finansowej, medycznej i zoologicznej. Prywatnie hodowca kotów norweskich leśnych, fan włoskiej motoryzacji, miłośnik modernistycznej i brutalistycznej architektury. Jego motto życiowe to Don’t try.
 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

SEO A.D. 2017 – o czym pamiętać, jak pisać, pozyskiwać linki do serwisu, a przede wszystkim zwiększać pozycje Google?

12 miesięcy temu niejedna osoba zakładała, że 2016 r. w wyszukiwarce będzie miała miejsce mała rewolucja związana z wprowadzeniem aktualizacji algorytmu Pingwin. Jak się jednak okazało, nie był on rewolucją w wyszukiwarce, a ewolucją wynikającą z nadanego jej kierunku rozwoju. Czego możemy spodziewać się w 2017 r.?

Czytaj więcej

Kary ręczne i algorytmiczne – jak wyjść z filtra i ustrzec się bana?

Temat kar i filtrów algorytmicznych Google cały czas jest aktualny i interesujący. Dlatego też w tym artykule postaram się przybliżyć to zagadnienie oraz przedstawić porady, dzięki którym Wasze witryny nie będą zagrożone konsekwencjami ze strony Google. 

Czytaj więcej

Jak promować nowy e-commerce w internecie?

Start nowego serwisu e-commerce wiąże się zarówno z ekscytacją, jak i niepewnością. Rynek jest już na tyle nasycony i sprofesjonalizowany, że wejście na niego jest trudniejsze niż jeszcze kilka lat temu. Dlatego przed rozpoczęciem działalności należy przemyśleć i wdrożyć wiele elementów, które będą miały wpływ na późniejsze powodzenie biznesu. Od czego rozpocząć swoje wysiłki w obszarze promocji rozumianej jako pozyskiwanie wartościowego ruchu dla serwisu – zarówno poprzez działania płatne (PPC), jak i organiczne (SEO)? 

Czytaj więcej