Autor: Malwina Łozińska

Od około sześciu lat związana z branżą reklamową i marketingową. Obecnie pełni funkcję Content Marketing Group Head w They.pl – digitalowej agencji 360° – gdzie realizuje szeroko pojęte projekty content marketingowe dla dużych marek. Wcześniej działała także w obszarze polityczno-biznesowym oraz w środowisku akademickim. Miłośniczka języka polskiego i poprawnej polszczyzny.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

„Zet” jak zmiana – polskie Zetki pod lupą

Pokolenie Z – roszczeniowe, leniwe, zblazowane, rozpieszczone, nieznające życia poza smartfonem… Pewnie nie raz już to słyszałeś? My też! A ponieważ nie lubimy zbytniej generalizacji, bo wiemy, że nie oddaje ona całej prawdy o rzeczywistości, postanowiliśmy powiedzieć „sprawdzam”. I tak oto powstał pomysł na badanie pokolenia Z, przeprowadzone przez agencję digital marketingową They.pl wraz z samymi Zetkami z Uniwersytetu SWPS. Efekty projektu zadziwiły nas samych – i chętnie podzielimy się kluczowymi insightami!

 

Czytaj więcej

Rich content od A do Z

Rich content – czyli rozbudowane karty produktowe – to ważny element działań prowadzonych w ramach performance content marketingu. Jeśli zostaną dobrze przygotowane, mogą mieć kluczowe znaczenie w procesie decyzyjnym klienta i przekonać go do zakupu. Współcześnie proste karty produktowe – ubogie w szczegóły, nieatrakcyjne wizualnie – zdecydowanie przegrywają z nowoczesnymi, bogatymi wersjami, które w kompleksowy sposób informują o produkcie oraz wskazują szereg jego benefitów i przewag konkurencyjnych. Jak zatem opracować rich content i jakie narzędzia mogą Ci w tym pomóc?

Czytaj więcej