Autor: Krzysztof Dumbal

Programmatic & Digital Investment Director w Havas Media Group. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w tworzeniu strategii marek w internecie. Odpowiedzialny za prowadzenie Havas Programmatic Hub, negocjacje z działami sprzedaży mediów interaktywnych oraz rozwój produktu digital. Posiada bogate doświadczenie we wszystkich aspektach digital marketingu. W swojej karierze zarządzał zespołami search, performance, mobile oraz digital planning&buying. Był także odpowiedzialny za prowadzenie projektów konsultingowych na rynku CEE z zakresu direct responce marketingu. Wdrażał strategie i tworzył kanały sprzedaży online dla takich marek, jak AXA, KIA/Hyundai, Red Bull, Microsoft, Emirates czy PKO BP. Absolwent Wydziału Zarządzania UMCS oraz Edinboro University of Pennsylvania.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak zadbać o bezpieczeństwo i pozytywny wizerunek marki w internecie?

Budowa silnej marki o nieposzlakowanej opinii jest nadrzędnym celem każdego CMO, a marketerzy – planując i realizując swoje działania online – biorą pod uwagę kwestie związane z brand safety, brand suitability czy prewencji ad fraud. Oto kilka dowodów na to, dlaczego te działania są tak ważne.

Czytaj więcej

Eksperci w ogniu pytań

Jak zmienia się świat mediów w dobie automatyzacji, pod znakiem jakich trendów upłynie rok 2021 w kontekście planowania kampanii brandingowych i sprzedażowych oraz z jakimi wyzwaniami przyjdzie się zmierzyć Brand Managerom na rynku mediowym w tym roku. Poprosiliśmy ekspertów z branży, żeby podzielili się swoją opinią i praktycznymi wskazówkami.

Czytaj więcej

Wyzwania reklamy programatycznej – czym jest i jak identyfikować digital ad fraud? Top 10 oszustów na rynku reklamy

Jak każda inna specjalizacja, tak i programmatic boryka się z pewnymi problemami oraz wyzwaniami. Bardzo często poruszana jest kwestia widoczności reklam, która stanowi bolączkę nie tylko programmatic, ale całej branży reklamy online.

Czytaj więcej