Autor: Klaudia Chmielewska

Head of Social Media Beeffective
W Beeffective zajmuje stanowisko Head of Social Media, gdzie koordynuje pracę 6-osobowego zespołu specjalistów. Jej głównym zadaniem jest dbanie o organizację działu oraz podnoszenie jego kompetencji z zakresu mediów społecznościowych. Odpowiedzialna za przygotowanie kilkudziesięciu strategii obecności marek w social media, m.in. home&you, Patrizia Aryton, illy Polska, Nowa Stacja, AVIKO HoReCa, LightBox, czy Lactima. Prowadzi szkolenia z zakresu budowania marki osobistej na LinkedIn i efektywnych działań w obszarze Company Page.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

W jaki sposób tworzyć efektowne i efektywne Rolki na Instagramie, czyli o formacie Reels

Instagram od dawna nie jest aplikacją, gdzie publikujemy jedynie zdjęcia. To już potężne narzędzie marketingowe, gdzie budowane są społeczności, a marki pokazują oraz sprzedają swoje produkty i usługi. By robić to skutecznie, należy dostosować się do aktualnie panującej specyfiki medium.

Czytaj więcej

Jak wykorzystać InstaStories do zwiększenia sprzedaży w sklepie online?

Instagram rośnie w siłę! Zarówno jako sieć społecznościowa, jak i narzędzie wykorzystywane do sprzedaży. Według statystyk, ponad bilion (!) osób na świecie co miesiąc przegląda zdjęcia i filmy innych użytkowników i marek, średnio spędzając na platformie 30 minut dziennie, a 130 mln miesięcznie deklaruje, że klika w posty sprzedażowe firm i brandów. Ludzie coraz częściej zaglądają na Instagram, aby… kupować. Jakąś firmę na Instagramie obserwuje 90% kont, a 70% użytkowników platformy odwiedza ją w celu poszukiwania nowych produktów.

Czytaj więcej