Autor: Kinga Zehner

Content Marketing & SEO Specialist w Conture

Koordynuje pracę zespołu korektorów i copywriterów. Dba o utrzymanie wysokiej jakości treści oraz dopasowanie wytycznych do projektów. W pracy stawia na kreatywność połączoną z dokładnością i terminowością. Prywatnie miłośniczka escape roomów oraz gier komputerowych z początku wieku. Z wykształcenia dziennikarka.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak sprzedawać słowem, czyli sztuka pisania tekstów na WWW od A do Z?

Wzbudzenie zainteresowania potencjalnego klienta oraz zachęcenie go do zakupu stanowi nie lada wyzwanie dla każdej firmy. Sprzedaż słowem, czyli sztuka pisania atrakcyjnych tekstów na stronę www, opiera się przede wszystkim na tworzeniu angażujących komunikatów, które nakłonią odbiorcę do wykonania konkretnego działania. Jak pisać teksty wzbudzające zainteresowanie? O czym należy pamiętać, projektując zakładki na stronie? Jakie techniki i narzędzia warto wykorzystać przy kreacji contentu na www?

Czytaj więcej

Copywriting w social mediach, czyli angażujące treści promocyjne

Copywriting odgrywa ważną rolę w promocji produktów oraz usług marki w social mediach. Skuteczne komunikaty przyciągają odbiorcę i zachęcają go do zapoznania się z ofertą. Żeby jednak było to możliwe, należy pamiętać o kilku kluczowych elementach. Konsument spośród setek innych komunikatów, powinien zauważyć ten konkretny, który nakłoni go do wykonania danej akcji. Na co należy zwrócić uwagę, tworząc treści promocyjne? Jak skutecznie angażować klientów?

Czytaj więcej

Mobile-friendly content, czyli jak pisać pod kątem stron mobilnych?

Media społecznościowe i cyfrowe, a szczególnie te w wersji mobilnej, zdominowały naszą codzienność. W internecie nawiązujemy nowe znajomości, robimy zakupy i pracujemy. Telefony już dawno przestały służyć wyłącznie do rozmów i przesyłania wiadomości SMS, a około 6-calowe ekrany smartfonów coraz częściej zastępują stacjonarne komputery czy laptopy.

Czytaj więcej