Autor: Karolina Matyska

Pisze, komunikuje i zarządza treściami w Senuto, a przy tym dobrze się bawi i daje upust swojej kreatywności. Z wykształcenia lingwistka, co w połączeniu z SEO i marketingiem daje bardzo satysfakcjonujące ją połączenie. Coś tam podróżuje, coś tam uczy się portugalskiego, a czasem biega kilometry po lesie z podcastem uszach.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak napisać tekst-petardę? 5 sposobów, których wcale nie musisz zastosować

Istnieje zbiór podstawowych zasad, które każdy autor publikujący w sieci powinien znać. Należy pisać „pod personę”, relatywnie krótkimi zdaniami, unikać strony biernej i podawać przykłady. W tym artykule nie będę jednak opowiadać o podstawach. Chcę pójść o krok dalej i podsunąć Ci nieoczywiste rozwiązania, których... wcale nie musisz stosować.

Czytaj więcej

Jak polskie sklepy internetowe radzą sobie w Google? Wnioski z raportu Senuto „eCommerce w Polsce 2019”

Na zakończenie ubiegłego roku Senuto wydało 200-stronicowy raport „eCommerce w Polsce 2019”, który dostarcza wiedzy na temat kondycji sklepów internetowych w polskim Google. Jakie dane, wnioski i wskazówki dla rynku e-commerce znalazły się w tym specjalistycznym opracowaniu?

Czytaj więcej

Ile da się wycisnąć z narzędzi SEO?

Na co dzień korzystasz w pracy z co najmniej kilku narzędzi. Do tych podstawowych należą zapewne Google Analytics, CMS, komunikatory czy chociażby Excel. Czy do swojego podręcznego zestawu warto byłoby dołożyć kolejne? Przyjrzyjmy się, co potrafią te związane z SEO!

Czytaj więcej