Autor: Jolanta Piela

Strateg z wieloletnim doświadczeniem. Z branżą reklamową i komunikacyjną związana jest od 7 lat. Zdobywała doświadczenie zarówno w dużych sieciowych agencjach, m.in. Grey Group Poland i Young &Rubicam Poland, jak i polskich podmiotach, w tym K2 Internet oraz PZL. Przechodząc przez kolejne szczeble kariery zawodowej, odpowiedzialna była za obsługę kliencką w ramach kompleksowych działań strategicznych. W ostatnim czasie na stanowisku senior strategy plannera w Havas Worldwide zajmowała się nadzorem oraz implementacją globalnych kampanii na polski rynek i koordynacją wprowadzania rozwiązań dedykowanych krajom CEE. W portfolio obsługiwanych przez Pielę klientów znajdują się tacy liderzy branż, jak mBank, IKEA, Danone, Johnson & Johnson, GSK, PZU, PGE, PKO BP, Decathlon, Volvo.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

W jaki sposób planować nieszablonowe kampanie?

Wszyscy mamy dostęp do tych samych danych – do wiedzy, informacji, opracowań, raportów, ekspertów lub po prostu innych ludzi – jednak każdy z nas, w oparciu o swoje doświadczenie, perspektywę i kluczowe zainteresowania zawodowe, wyciąga z tych danych coś innego.

Czytaj więcej

Łatwo, bezboleśnie, przyjemnie – czyli 5 zasad podejścia do komunikacji opartej na skutecznej strategii digitalowej

Zasad i wskazówek związanych z tym, jak postępować, planując skuteczną strategię, digitalową jest w zasadzie nieskończoność. Jeszcze niespełna 5 lat temu powszechne w agencjach komunikacyjnych było podejście „ATL-first”, a „digital jakoś się dorobi”. Dziś w ramach samego digitalu mamy o wiele więcej punktów styku niż w tradycyjnie pojmowanej komunikacji cross-channel.

Czytaj więcej

Jak wybrać dobrą agencję marketingową?

Współpraca agencji agencji reklamowych z biznesem doczekała się już legendarnej niesławy. Podejście jednej strony najczęściej budzi frustrację drugiej. Jak tego uniknąć, jak sprawdzić, czy dana agencja będzie dobrym partnerem i jak zaplanować współpracę krok po kroku, żeby inwestycja się zwróciła?

Czytaj więcej