Autor: Daria Kwapich

Senior Key Account Specialist w Conture – agencji content marketingu i copywritingu.
Odpowiada za sprzedaż usług firmy i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami. W pracy ceni sobie indywidualne podejście do klienta i terminowość. Prywatnie miłośniczka literatury motywacyjnej. Z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania handlowiec. daria@conture.pl

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak przygotować się na rok 2024 w odpowiedzialnym zarządzaniu marketingowym projektem?

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym skuteczne zarządzanie projektami wymaga nie tylko znajomości najnowszych trendów marketingowych, ale także zdolności do odpowiedzialnego ich prowadzenia i dostrzegania wyzwań oraz możliwości. Jak przygotować się na rok 2024 w odpowiedzialnym kierowaniu działań? Co warto uwzględnić w strategii zarządzania projektem marketingowym?

Czytaj więcej

Zestaw obowiązkowy web copywritera – jakie narzędzia wspierają redaktora?

Tworzenie treści, które będą angażujące dla odbiorców, to wyzwanie wymagające nie tylko wiedzy i doświadczenia w wybranych obszarach, ale i kreatywności, znajomości zasad SEO oraz poprawnej polszczyzny. Dobry copywriter oprócz warsztatu pisarskiego potrzebuje także narzędzi ułatwiających jego codzienną pracę. Jaki jest obowiązkowy zestaw redaktora online? Z jakiego wsparcia warto korzystać?

Czytaj więcej