They.pl z na podium EMEA Google Premier Partner Awards 2017

Aktualności
Agencja digital marketingu They.pl znalazła się wśród trzech najlepszych agencji marketingowych w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) w kategorii Video Innovation Award. W tym roku Google docenił aż 4 kampanie zrealizowane przez zespół agencji.

7 września podczas uroczystej gali w Dublinie ogłoszono laureatów prestiżowego konkursu Google Premier Partner Awards 2017. Kampanie wideo zrealizowane przez They.pl dla marek Candy i Hoover znalazły się wśród trzech najlepszych w kategorii Video Innovation Award. They.pl to jedna z 13 agencji w Europie, która otrzymała to wyróżnienie.

POLECAMY

Wyróżnienie w tak prestiżowym konkursie pokazuje, jak efektywnie przebiega współpraca między naszą agencją a klientem, który nam zaufał. To właśnie dzięki temu zaufaniu mogliśmy w pełni wykorzystać doświadczenie naszych specjalistów i kompetencje całego zespołu. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny, o czym świadczą nasze poprzednie nagrody, udało nam się przygotować i zrealizować innowacyjną kampanię, która realnie przełożyła się na zwiększenie sprzedaży i wzrost biznesu klienta oraz została doceniona w branży reklamowej – ocenił Maciej Miszczuk, wiceprezes i współzałożyciel They.pl.

Z agencją They.pl współpracujemy już drugi rok. W tym czasie razem zrealizowaliśmy wiele bardzo ciekawych projektów, które przyniosły firmie Candy Hoover Polska wymierne efekty. W naszej współpracy z agencją They.pl cenię przede wszystkim kreatywność, doświadczenie  
i zaangażowanie zespołu. Cieszymy się, że to właśnie kampania zrealizowana dla obydwu naszych marek Candy i Hoover została doceniona przez Google – podkreśla Joanna Kubiak, Marketing Manager Candy Hoover Polska Spółka z o. o.

They.pl zdobył nominacje w 4 kategoriach: Video Innovation Award, Mobile Innovation Award, Display Innovation Award oraz Growing Businesses Online Award. W konkursie mogły wziąć udział agencje posiadające status Google Partner Premium. Zdobycie certyfikatu

Partnera poprzedzają egzaminy potwierdzające kwalifikacje z obszaru wykorzystania narzędzi Google.

Niemiernie cieszy nas wyróżnienie w tak prestiżowym konkursie, które stanowi...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy