Nowa metoda płatności dostępna dla wszystkich

Aktualności
Nowa metoda płatności od Google – Google Pay – jest już dostępna dla wszystkich! Dzięki współpracy z Google, Tpay.com jako jeden z pierwszych operatorów e-płatności w Polsce i jeden z nielicznych na świecie, udostępnił w swojej ofercie portfel Google. Co najważniejsze, nowa metoda płatności – Google Pay, została włączona wszystkim Sprzedawcom udostępniającym płatności kartą w swoim e-sklepie!

E-portfel od Google

POLECAMY

Google Pay to nic innego jak konto Google, które pełni rolę elektronicznego portfela z zapisanymi w nim kartami. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo transakcji, a kryterium szybkości płatności jest dla nich najważniejsze.

Jak zapłacić Google Pay?

Nic prostszego! Robiąc zakupy online wystarczy wybranie przycisku z logo Google Pay na panelu transakcyjnym Tpay.com lub na stronie e-sklepu. Płatność zostanie zrealizowana poprzez kartę zapisaną na bezpiecznym koncie Google, tak aby Twoje konto i dane osobowe były cały czas automatycznie chronione przed wszelkimi zagrożeniami.

Darmowe wdrożenie

Za sprawą integracji Tpay.com każdy Sprzedawca, którego operatorem płatności online jest Tpay.com, udostępniający płatności kartą w swoim e-sklepie, umożliwia swoim klientom wybór nowej metody płatności bezpośrednio w panelu transakcyjnym lub na stronie swojego sklepu. Co ważne, nowe rozwiązanie przygotowane przez Tpay.com nie wymaga żadnej integracji i nakładu pracy po stronie Sprzedawcy, a co za tym idzie Google Pay został zintegrowany z istniejącym systemem transakcji bez dodatkowych kosztów. To niewątpliwie ważny wyróżnik dla Sprzedawców oferujących swoje produkty i usługi w Internecie – zyskali bowiem dodatkową przewagę wyróżniającą ich spośród konkurencji.

To dobra wiadomość dla klientów praktycznie z całego świata, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo transakcji, a kryterium szybkości płatności jest dla nich najważniejsze. Dzięki nowej metodzie płatności Sprzedawca zyskuje nowe możliwości sprzedaży o zasięgu transgranicznym, powiększając grono zadowolonych klientów i ograniczając porzucone koszyki, zwiększając tym samym konwersję w swoim e-biznesie. Bardzo się cieszę, że Tpay.com ma możliwość współpracy z tak znanym, g...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy