Nowa ekspozycja salonu Black Red White w Pabianicach

Aktualności
Salon własny Black Red White w Pabianicach przeszedł gruntowną metamorfozę. Od 5 marca 2014 roku Klienci dokonują zakupów na odnowionej ekspozycji, która została przygotowana w funkcjonalny i przyjazny dla kupujących sposób. Poza olbrzymią ofertą mebli do każdego wnętrza i sporą dawką inspirujących pomysłów na urządzenie domu, mieszkańcy Pabianic znajdą tu również profesjonalne studio kuchni, Strefę Dobrych Cen czy dział wyprzedaży.

Salon własny Black Red White w Pabianicach przeszedł gruntowną metamorfozę. Od 5 marca 2014 roku Klienci dokonują zakupów na odnowionej ekspozycji, która została przygotowana w funkcjonalny i przyjazny dla kupujących sposób. Poza olbrzymią ofertą mebli do każdego wnętrza i sporą dawką inspirujących pomysłów na urządzenie domu, mieszkańcy Pabianic znajdą tu również profesjonalne studio kuchni, Strefę Dobrych Cen czy dział wyprzedaży.

POLECAMY

Meble oraz artykuły wyposażenia wnętrz Black Red White sprzedawane są obecnie w 74 salonach własnych, w tym 12 wielkopowierzchniowych sklepach (o powierzchni 10 - 15 tys. m2) zlokalizowanych w takich miastach, jak Wrocław, Kraków, Lublin, Zabrze, Będzin, Chorzów, Łódź, Bydgoszcz, Poznań, Warszawa oraz Gdańsk.

Salon własny Black Red White w Pabianicach został przebudowany, a jego ekspozycja o łącznej powierzchni 2200 m2 gruntownie odświeżona. Z myślą o komforcie Klientów asortyment mebli prezentowany jest na trzech poziomach z podziałem na strefy, dzięki czemu znalezienie odpowiednich produktów jest niezwykle łatwe i przyjemne. Gotowe aranżacje pokoi dziennych i młodzieżowych, sypialni czy jadalniźródłem niewyczerpanych pomysłów. Ofertę sklepu uzupełnia ekspozycja mebli tapicerowanych oraz szaf z drzwiami przesuwnymi.

Rozbudowane i zmienione zostało również studio kuchni, gdzie zaaranżowano 13 nowych wnętrz kuchennych. Miłośnicy gotowania znajdą tu propozycje w stylu nowoczesnym i klasycznym oraz przykłady funkcjonalnych rozwiązań, jakie w swoim portfolio mają kuchnie na wymiar Senso Kitchens. Bogata oferta stylów, kolorów i technik wykonania frontów, modeli szafek oraz wyposażenia dodatkowego zadowoli nawet najbardziej wymagających.

W sklepie firmowym Black Red White w Pabianicach znajduje się także galeria artykułów wyposażenia wnętrz, w której dostępne są różnego typu dodatki, m.in. dekoracje, ramki na zdjęcia, kolorowe koce i poduszki, lampy czy też oryginalne pościele.

Specjalnie dla klientów, którym zależy na szybkich i jeszcze tańszych zakupach, w salonie przygotowano Strefę Dobrych Cen, w której wybierać można spośród produktów dostępnych od ręki – krzeseł, biurek, szafek, regałów, sypialni lub kuchni.

Klienci sklepu liczyć mogą na fachową obsługę oraz usługi dodatkowe, takie jak montaż czy transport mebli. Mając na uwadze komfort kupujących, do ich dyspozycji jest także bezpłatny parking.

Nowy, odmieniony salon Black Red White w Pabianicach przy ul. Stary Rynek 23 jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-19:00, w soboty w godzinach 10:00-17:00, a w niedziele od 11:00 do 16:00.

Informacje ogólne o Grupie Black Red White:

Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży.

Już od ponad 20 lat Black Red White proponuje najbardziej rozbudowaną ofertę wyposażenia wnętrz dostępną na rynku - wysokiej jakości meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane oraz stoły i krzesła. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki - tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie czy jadalni.

W skład Grupy Kapitałowej wchodzi BLACK RED WHITE S.A. i 22 spółki zależne, w tym 11 podmiotów zagranicznych zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi, Słowacji, Węgrzech, w Rosji oraz Bośni i Hercegowinie. Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 21 zakładach produkcyjnych w Polsce i za granicą.

Grupa Black Red White realizuje sprzedaż detaliczną poprzez rozbudowaną sieć dystrybucji zarówno w kraju, jaki i poza jego granicami, za pośrednictwem salonów własnych oraz setek partnerów handlowych.

W...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy