Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

29 stycznia 2018

Mint Media z obsługą social media Bielenda Professional

0 445
Agencja interaktywna Mint Media wygrała przetarg na obsługę producenta kosmetyków Bielenda Professional. W ramach współpracy eksperci agencji odpowiadają za strategię i komunikację marki na Facebooku i Instagramie.

Social media to obecnie niezbędne narzędzie komunikacji marki, firmy czy instytucji. Kluczowe jest umiejętne wykorzystanie ich możliwości, aby dotrzeć z właściwym przekazem do grupy docelowej.

POLECAMY

Bielenda Professional od lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. Marka bardzo ceni sobie współpracę z właścicielami salonów piękności i kosmetyczkami, której celem jest szerzenie wiedzy na temat tego jak właściwie pielęgnować skórę. Media społecznościowe mogą okazać się właściwą drogą do realizacji tego założenia, szczególnie że dotychczas firma nie prowadziła tego typu działań.

Współpraca z Bielenda Professional to wielkie wyzwanie, ale i przyjemność, jakim jest wspieranie polskiego producenta światowej klasy produktów. Naszą rolą jest nadanie kosmetykom odpowiedniego tła oraz szerzenie wieści o tym, że warto inwestować w rodzime marki. Za główny cel komunikacji na Facebook’u stawiamy sobie precyzyjne dotarcie z dobrze dopasowanym contentem bazującym na wiedzy eksperckiej do specyficznej grupy docelowej, jaką stanowią profesjonaliści: właścicielki salonów piękności, kosmetyczki, hurtownicy etc. – dodaje Anna Sadowy, Account Manager Mint Media

Współpraca Mint Media z marką Bielenda jest następstwem wygranego przetargu, który odbył się wiosną zeszłego r...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy