Justyna Fabisiak i Filip Morawski w endorfina events

Aktualności
 

 

POLECAMY

Do zespołu Agencji Eventowej Roku wg Millward Brown oraz Media i Marketing Polska – endorfina events dołączyli Justyna Fabisiak na stanowisku creativedirector oraz Filip Morawski w roli senior project managera.

 

Justyna Fabisiak objęła nowoutworzone stanowisko szefa działu kreacji w endorfina events, zarządza kilkuosobowym zespołem, w tym studiem 2D i 3D.

 

Filip Morawski dołączył do jednego z trzech zespołów produkcyjnych w endorfina events, odpowiedzialny jest za produkcję wydarzeń dla kluczowych klientów agencji.

 

– Jestem przekonany, że zatrudnienie Justyny i Filipa przełoży się na jeszcze wyższą jakość realizowanych przez nas projektów. Oboje maja bardzo duże doświadczenie w event marketingu, co sprawia, że nasz zespół jest mocniejszy – mówi Michał Kaleta, dyrektor zarządzający i partner w endorfina events.

 

Justyna Fabisiak jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Z branżą eventową związana od 2010 roku. Zaczynała w agencji endorfina events, gdzie zdobywała doświadczenie jako producent. Przez ostatnie 4 lata związana była z agencją MyPlace, gdzie z działu produkcji przeszła do kreacji, w konsekwencji obejmując stanowiskocreativedirector. Dotychczas realizowała projekty m. in. dla: PernodRicard, PZU, Axel Springer, Totalizator Sportowy, Leroy Merlin, PKO, BZWBK, Weil i wiele innych. Prywatnie kocha podróże szczególnie te dalekie, najlepiej bez planu, ale z mężem. Stara się trzymać jednej zasady: w życiu...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy