Dołącz do czytelników
Brak wyników

Jesienna aktywność lojalności

Artykuł | 7 października 2014 |
0 435
Kampania Sodexo Benefits and Rewards Services

Kampania Sodexo Benefits and Rewards Services

POLECAMY

 

Z początkiem września ruszyła kampania reklamowa kategorii Lojalność i Motywacja w Biznesie firmy Sodexo Benefits and Rewards Services, promująca ofertę 360° dla Biznesu. Kampania potrwa do końca listopada i obejmie reklamy w prasie branżowej, opiniotwórczej i Internecie, a także działania Public Relations.

 

Jesień to dla specjalistów do spraw marketingu okres wzmożonej pracy. Zbliżająca się końcówka roku to moment istotny dla wielu branż pod kątem realizacji celów sprzedażowych oraz planowania aktywności kolejnego roku. W związku z tym wzrasta zainteresowanie firm działaniami wspierającymi sprzedaż, m.in. programami lojalnościowymi i motywacyjnymi kierowanymi do partnerów biznesowych, od których w dużym stopniu zależą generowane obroty. Z myślą właśnie o tych przedsiębiorstwach, Sodexo rozpoczęło kampanię reklamową oferty 360° dla Biznesu Kategorii Lojalność i Motywacja w Biznesie.

 

Oferta 360° dla Biznesu obejmuje z jednej strony wieloletnie doświadczenie i know-how w zakresie realizacji programów wsparcia sprzedaży, a z drugiej rozwiązania, które zaspokoją różnorodne potrzeby marketerów w zakresie organizacji akcji krótko oraz długoterminowych. W ramach oferty dostępne są m.in.: Kupony Premiowe Pass, przedpłacone Karty Premiowe, Kupony profilowane, CardPack, czy platforma do zarządzania programami lojalnościowymi online – Sodexo Performance Suite.

 

„Nasza oferta zawiera zarówno rozwiązania sprawdzone i znane, takie jak Karty przedpłacone czy Kupony, jak i bardziej zaawansowane – CardPack czy platformę Sodexo Performance Suite dostępną online, umożliwiającą pełen outsourcing programu lojalnościowego czy motywacyjnego. Niemniej jednak w...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy