II śniadanie networkingowe w katowickim Idea Hub

Aktualności
W dzisiejszym, dynamicznie rozwijającym się świecie, istotne jest bieżące obserwowanie zachodzących zmian. Systematyczne pozyskiwanie informacji bywa czasochłonne, dlatego kontrolowanie własnego czasu jest na wagę złota. Sprawne żonglowanie swoimi zadaniami i umiejętne zamieszczanie ich w swoim planie działania może stać się gwarantem sukcesu, zarówno tego zawodowego, jak i osobistego.

Warsztaty z zarządzania czasem będą miały miejsce podczas drugiej odsłony śniadań networkingowych, organizowanych w katowickim oddziale Idea Hub. U wielu osób planowanie ogranicza się do wpisywania pozycji w kalendarzu – te warsztaty mają za zadanie całkowicie odmienić to podejście. Prowadzący spotkanie, Wojciech Gabryelczyk przedstawi najskuteczniejsze metody, które ułatwią zarządzanie czasem oraz pomoże znaleźć odpowiedź na pytanie: jak rozplanować i maksymalnie zoptymalizować czas pracy? Warsztaty mają przede wszystkim na celu rozwinięcie praktycznych umiejętności w zakresie efektywnego zarządzania czasem zarówno w obszarze zawodowym, jak i prywatnym.

POLECAMY


Organizowane spotkanie ma na celu udowodnić, że menedżerowie i przedsiębiorcy mogą znacznie zwiększyć swoją efektywność poprzez umiejętne planowanie i zarządzanie swoim czasem. To kompetencje, które powinny być doskonalone zwłaszcza dziś, gdy zachowanie tzw. work-life balance jest tak trudne. Warto wspomnieć, że odpowiednie zagospodarowanie czasu ma wpływ nie tylko na sukcesy zawodowe, ale również ogólne dobre samopoczucie i satysfakcję. Dlatego warsztaty skierowane są przede wszystkim do osób, które w dużym stopniu odpowiadają za własną organizację pracy i w związku z jej natłokiem odczuwają silną potrzebę zmian.


Warsztaty poprowadzi Wojciech Gabryelczyk, doradca biznesowy, business coach oraz przedsiębiorca. Prowadzący jest również ekspertem w kwestiach zarządzania relacjami i współpracą org...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy