Awanse w pionie Invention Mindshare Polska

Aktualności
Dom mediowy Mindshare Polska wprowadza zmiany personalne w pionie Invention – dziale odpowiedzialnym za realizację projektów z wykorzystaniem najnowszych technologii i kanałów digital.
Dom mediowy Mindshare Polska wprowadza zmiany personalne w pionie Invention – dziale odpowiedzialnym za realizację projektów z wykorzystaniem najnowszych technologii i kanałów digital.
 
Anita Serafin – dotychczas Manager, Invention – awansowała na stanowisku Director tego pionu. Będzie odpowiedzialna za projektowanie i nadzór nad realizacją kompleksowych strategii komunikacyjnych wykorzystujących nowe kanały i narzędzia komunikacji, w tym media społecznościowe. Do obowiązków Anity będzie należała koordynacja prac pionu Invention, w tym zarządzanie realizacją niestandardowych działań digital.
 
Anitę Serafin w codziennej pracy będzie wspierał Paweł Kowal – wcześniej Performance & Programmatic Strategist, Invention, a obecnie Performance & Creative Manager, Invention. Jako pasjonat danych i nowych technologii, Paweł będzie odpowiedzialny za koordynację działań performance i dalsze wsparcie rozwoju programmatic w Mindshare w kierunku data driven i adaptive marketing advertising. Dodatkowo do jego obowiązków będzie należała koordynacja i rozwój komórki kreatywno-produkcyjnej w ramach pionu Invention.
 
Koordynacją działań z zakresu paid search i paid social w ramach działu będą nadal zajmowali się stratedzy SEM & Social zespołu: Dorota Łoboda i Michał Gąska.
 
Cały pion Invention raportuje do Anny Nowak, Partner, Invention, Mindshare Polska, która jest związana ze spółką od 13 lat. 
 
Jednocześnie z dniem 30 czerwca 2016 r. współpracę z domem mediowym kończy Bartosz Sikora, Director, Invention. 
 
– Zarządzanie pionem Invention powierzyli...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy