AdNext wchodzi na rynek push notyfikacji, do grupy dołączył PushAd Software

Aktualności
W skład grupy AdNext weszła nowa spółka PushAd Software – start-up, który stworzył innowacyjne narzędzie pushowe, nie wymagające obsługi i rozbudowanej adaptacji. Jego twórcy zachowali udziały w firmie, a AdNext wesprze ich kapitałowo oraz w obszarze marketingu i sprzedaży. PushAd Software jest uzupełnieniem portfolio grupy, w skład której wchodzą już m.in. podmioty specjalizujące się w przygotowywaniu strategii mediowych, współpracy z influencerami i content marketingu.

Dołączenie do grupy AdNext nowej spółki jest kolejnym etapem w jej rozwoju i budowaniu kompetencji pozwalających jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Można powiedzieć, że aplikacja PushAd jest następcą newslettera. Następcą, który pozwala skutecznie docierać do użytkowników i generować ich zaangażowanie. Wydawcy i firmy działające w Internecie ciągle szukają nowych sposobów na dotarcie do grup docelowych. Aplikacja PushAd daje im możliwości, których dotąd nie mogli mieć w tak łatwej formie. To właśnie ze względu na potencjał tego narzędzia zdecydowaliśmy się na współpracę z jego twórcami – mówi Rafał Oracz, CEO grupy AdNext.

POLECAMY

PushAd jest narzędziem ułatwiającym wydawcom, e-sklepom i blogerom budowanie baz subskrybentów i wysyłanie im push notyfikacji. Obecnie PushAd Software wysyła 1,5 mln notyfikacji tygodniowo. Dzięki niemu użytkownicy otrzymują w czasie rzeczywistym powiadomienia od wybranych witryn w formie klikalnych kart pojawiających się na ekranach komputerów, tabletów i smartfonów. Co ciekawe, aby je otrzymywać nie muszą mieć otwartych witryn internetowych, z których wysyłane są push notyfikacje, ani żadnej przeglądarki.

Aplikacja PushAd pozwala informować...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy